Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit rövidszőrű nőstény...

Brit rövidszőrű nőstény cicának (kölyök, 10 hetes) milyen tápot és konzervet adnátok?

Figyelt kérdés
Nekem még soha nem volt brit rövidszőrűm. Tapasztalatok? Ja, és ha lehet, mellőzük a "A 150 forintos Teszkós megteszi" válaszokat ;)

2021. ápr. 6. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A tenyésztőnél mit kapott? Az más kérdés, hogy ilyen pici korában miért nincs még a mamájával :/


Nekünk Royal Canin Babycatet kapott a tenyésztőnél, én erről fokozatosan Real Nature Kittenre szoktattam át. Konzervből is ugyanennek a márkának a kitten verzióját kapta, illetve Animonda Carny Kittent is próbáltunk, néha rendelek Feringát is, azt is szereti.

2021. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyat, mint bármelyik másik kölyökmacskának.
2021. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Wild Freedom kitten
2021. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Mivel ilyen pici, gondolom nemrég hoztátok. Azt adjatok neki, amit a tenyésztőnél kapott.

Az enyém kicsiként Royale Canint kapott.

2021. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat! A tenyésztő Sheba macskaeledelt ajánlott :)
2021. ápr. 6. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem valami jó
2021. ápr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Én Royal Canin fajtatápot adok neki:)
2021. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most veszem észre, hogy 10 hetest írtam. A cica 12 hetes, nemsokára 13 :)
2021. ápr. 9. 12:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem megnyugtattál most :) 10 hetesen még jobb, ha nincsenek elhozva, a tenyésztők nagyon nagy része is emellett van. Szerintem arról a Sheba-ról jobb, ha átálltok fokozatosan valami magasabb kategóriájú tápra. Igazából a lényeg, hogy magas hústartalmú legyen és gabonamentes.


Pl ha ennek megnézed az összetevőit, látszik hogy csak husi és zöldség gyümölcs: [link]


Ahol nem írják ki pontosan az összetevőket, lehetőleg százalékkal, az már nekem eleve gyanús, de én szeretek biztosra menni :)

2021. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!