Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Biztos hogy vemhes a cicám?

Biztos hogy vemhes a cicám?

Figyelt kérdés
Elég nagy lett a macskuszom hasa és kicsit nagyobbak lettek az emlői, VISZONT április 12re van időpontunk ivartalanításra. 7-8 hónapos, kinti-benti cica. Sztetek mostmár meg kell hogy szülje a kiscicákat, vagy még sikerül ivartalanítani, és megelőzni a pindúrok születését? 3 napja kezdett el látványosan nőni a pocija.
2021. ápr. 7. 18:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb állatorvos kipakolja kölykökkel együtt is.
2021. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még lehet ivartalanítani, de hívd fel az orvost mindenképp.
2021. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%

Ha az állatorvos vállalja, akkor ivartalanítsátok így is. Jobb, mint felesleges szaporulattal gazdagítani az így is népes kóborállományt.

De basszus, miért kellett a még kvázi kölyök macskát kibaccni a házból??? Szinte még gyerek, és már vemhes.....

2021. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Felhívtuk őket még múlt héten hogy hamarabb nincs-e időpont, (akkor még nem látszott a cicán semmi jele a vemhességnek)és azt mondták hogy a vírus miatt nincs ?támogató? és így egy kis időre szünetelnek. Másik orvost kellett keresnünk, és viszonylag hamar adtak időpontot. Úgyhogy ápr.12 leghamarabb.
2021. ápr. 7. 18:42
 5/35 A kérdező kommentje:

2 cicám van, mind kettő befogadott. Nem "BACCTAM" ki a házból, hanem kiszökik. Kinti-Benti direkt leírtam. Nem akarnak bent poshadni a házba. Bocsánat, a vemhes macsek 10 hónapos, TUDOM még így is fiatal.

A másik a 8.

2021. ápr. 7. 18:45
 6/35 anonim ***** válasza:
53%
A te felelősség a portádon tartani a macskát. Macskabiztos kerítés mellett nem lenne alkalma idegen macskákkal párosodni, hogy aztán vemhes legyen, illetve elkapjon tőlük betegségeket. Szóval de, kiba..tad. Több felelősség kellene az állataid iránt, kezdésnek.
2021. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%

Tuzeles kornyeken levo macskat nem engedunk ki ivartalanitas elott! Ki akar menni? Hat nem fog, mert nem engeded ki, ennyire egyszeru.


Ivartalanitani mar 6 honapos kortol lehet, mi tartott eddig egyebkent? Egy orvos sincs 100 kilometeres korzetben, aki vallalta volna?

2021. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%

Április 12 az már csak 5 nap, ha most kezdett el nőni a hasa, akkor félidős lehet, simán lehet ivartalanítani, addig nem fog szülni.

A legcélszerűbb, ha fél éves koráig benti a cica, akkor kell ivartalanítani és miután felgyógyult, lehet elkezdeni kiszoktatni.

Jobb, ha pici lüke kölyökként nem kolbászol kint, veszélyes.

2021. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
24%
#6 neked volt már macskád? xd a 3 méteres betonfalat a macska átmássza. És a házban egyébként sem jó neki, a cicának szabad tér kell, akár egy kutyának. Szeret szaladgálni stb. Ivartalanítás + oltások és semmi baja nem lesz, nem kell bebörtönözni
2021. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
9es te vagy az én emberem! A macska a szabadba való, nem a nappali az életterük, hanem a friss levegő. Ez az én véleményem, de látom nem vagyok vele egyedül:) Szted alapból a macskák nem kinti állatok? Mond meg, ki tartott régen bent a házba macskát? Sztem az emberek 90%-a kint tartotta a macskája az udvaron, MERT OTT ÉRZIK JÓL MAGUKAT. Ennyi. Nem akarok vitatkozni, mert egyébként nem ez volt a kérdésem hogy rosszul csinálom-e, hanem az, hogy lehet-e ivartalanítani még...
2021. ápr. 7. 19:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!