Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Behordja a takaróm alá a...

Behordja a takaróm alá a kicsiket, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy az egyik cicám nagyon "anyás". Amúgy is mindig a takaróm alatt alszik, de az már egy kicsit túlzás, hogy a két napos kölykeit is behurcibálja. Az előző alomnál már három hetesek voltak, mikor a párnámra költöztette őket, azzal nem is volt gond, mert már azért elkerülhető volt, hogy rájuk feküdjek, de ezek még olyan cseppek! Hiába teszem vissza helyükre őket, abban a percben elkezdi vissza hurcibálni őket. Mit csináljak? Mert ez így nagyon nem jó!
2010. aug. 20. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:

De ééééééédes!!! *-*

Amúgy szerintem rakd az egész "pereputtyot" másik szobába! :D

2010. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sziámi macskáról beszélünk, ami annyit tesz, hogy ha kizárom felveri az egész lakótelepet... :S
2010. aug. 20. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy csinalj nekik egy hasonloan meleg, biztonsagos kuckot az agyadhoz kozel! Amiben jol el tudnak bujni. Mondjuk egy olyan cicakosarat, aminek kicsi a bejarata, de belul kenyelmesen elfernek mind. Tegyel bele egy puha parnat meg egy jo meleg pokrocot es kesz!
2010. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Áj, már feltettem a kedvenc kis kuckóját is az ágyra, macskákat bele, megszopiztatta őket, aztán vissza a takaró alá...
2010. aug. 20. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:

:D hasonló eset: táborban jurtában voltunk, ott volt vagy 20 sziámi kölyök cica, egyik kislányhoz mind a 20an bementek éjszakára, a fején aludtak, rajta, a párnáján :D


biztonságban érzi magát az anya cica, és a kölykeit is biztonságban tudja. Szerintem is csinálj egy meleg kuckót, vagy cicakosarat, és tedd az ágyad mellé. !

2010. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
aludj hálózsákban a padlón vagy ilyesmi... igazbol alapbol nem kellett volna hagyni h. a takaró alá szokjon.. de már mind1.. szerintem ne most akard lenevelgetni amikor ilyen pici cicái vannak... :S
2010. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam mindent... :( Csak azt nem tudom, hogy én hogy/hol fogok aludni :( A zárható macskahordozóba meg nincs szívem betenni :(
2010. aug. 20. 22:34
 8/8 anonim ***** válasza:

tedd a takarót a földre... jobb ötletem nincs, akkor talán majd ott jó lesz neki.

utána meg majd keress magadnak másik takarót ha már úgy látod hogy ott elvannak.

2010. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!