Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges az, hogy az anyamac...

Lehetséges az, hogy az anyamacska nem egyszerre elli le az összes kölyköt, hanem eltelik akár pár óra is két ellés között?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de 2-3 óra eltelte után ha még mindig nem hozta mindet a világra, állatorvos segítsége szükséges!
2021. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És honnan tudhatom, hogy még nem hozta mindet a világra?
2021. ápr. 11. 13:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Átlagban 4-5-6 cica szokott születni max, de sokáig eltart, két kiscica születése között lehetnek órák is igen. Illetve ha van benne elpusztult cica, azt is meg tudja elleni általában de jobb ha kihívsz egy állatorvost!
2021. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a hasán érezni, de ha nem vagy biztos, muszáj az orvos!

Nekem most volt egy mentett cicával ilyen rossz tapasztalatom. Egy kijött, a többi nem. Felhívtam az orvost, elvittem (egy utcányira van tőlünk), kapott egy szurit és a többiek már szépen jöttek.

Ha a doki nincs a közelben, házhoz kell hívni.

2021. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Két kiscicát hozott a világra, még reggel 9 körül. Azóta is figyeljük, néztük a hasát, úgy néz ki, hogy nincs több cicus. Lehet, hogy közrejátszik az, hogy az anyacicus még csak 1 év körül van?
2021. ápr. 11. 13:17
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha mar ilyen felelotlen voltam, hogy hagytam elleni a fiatal macskamat, akkor elvinnem alltorvoshoz, nezzen ra, hogy mi van. Es meg ott kernek idopontot ivartalanitasra, hogy tobbet ilyen ne forduljon elo.
2021. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Utolsonal a pont
2021. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Látni fogod, ha még erőlködik és nyalogatja a pénáját. Ez esetben orvos. Vagy injekciót kap, vagy megoperálják, ez már az orvos döntése/felelőssége lesz.
2021. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Valóban felelőtlenség volt, de szeretnék megkérni mindenkit, hogy ne ítéljenek el. Ezek után ivartalanítva lesz, köszönöm a válaszokat.
2021. ápr. 11. 13:36
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Két kicica megszületése között eltelhetnek órák. Az is teljesen normális ha csak két kiscicus jött a világra. A hasán lehet érezni hogyha nem született meg mindegyik. Ha érzel ilyen nagy gumó szerűséget a hasában akkor orvos.
2021. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!