Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha félek, hogy elítélnek?

Ha félek, hogy elítélnek?

Figyelt kérdés
Sok mentett macskám van. Az emberek szerint aránytalanul sok. Mind az utcáról, rossz körülmények közül vagy segítségkérés lévén lett befogadva. Bent vannak tartva, redszeresen vannak féregtelenítve, vitaminozva, jó minőségű nedves és száraztáppal. Anyagilag teljesen rendben vagyok velük, sőt. És mégis, hiába vannak jól tartva és hiába élek mellettük teljes életet, az emberek mindig megbélyegeznek, hogy bolond vagyok. Igyekszem nem szóba hozni, de ha véletlen elszólom magam, rögtön megy az ujjal mutogatás, a bántó viccelődés vagy megvetés. Igazából már megszoktam. De nemsoká új helyre, másik országba költözünk. Félek mit fognak gondolni a szomszédok, esetleg az új munkatársak.

2021. ápr. 13. 13:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es, inkább az kellene, hogy aki vállal állatot az ivartalanítsa. Itt a kutya rengeteg, amikor meg kötelező lett a chip minden 10. percben össze futottam jó esetben kettővel az utcán.
2021. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az összes cica ivartalan és egyik sem mászkálhat kint. Ez a zárt kifutó lényege.
2021. ápr. 13. 14:57
 13/15 anonim ***** válasza:
78%

Ki nem sz4rja le mit gondolnak? Vállald fel magad. Mi rosszat tettél? Semmit.


Én most költöztem falura az olcsó házak miatt, tipikus tirpákok közé. A macska bio egérfogó itt.

Az én 2 macskám benti, külön szobájuk van, tele macskabútorral. Vettem már babafotelt is nekik, játék rattan bölcsőt, stb. Tök aranyosak benne.

Lenéznek miatta? Nyilván. Jobb sorsuk van mint a szomszéd ember gyerekének. Lesz4rom? Magasról!

Látnád milyen fejjel lesnek be az ablakomon, amikor nagy lazán terpeszkedik ott a macskám és szemezik velük. Érezni az átható gyűlöletet 😂

Csak jókat röhögök rajtuk.


Sz4rd le te is, túl rövid az élet hogy ilyenekkel foglalkozz.

2021. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ivartalanok, akkor nyilván az én megjegyzésemet nem kell figyelembe venni, bocsánat.
2021. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, hogy ennyit segítesz az állatoknak.
2021. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!