Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan védjem meg bútoraimat...

Hogyan védjem meg bútoraimat kettő 3 hónapos cicától?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz 2 kiscicám, akik 3 hónaposak. Természetesen lesz kaparófájuk. Sok fa bútorom van, félek, hogy kárt tesznek bennük. Tudnátok esetleg tippeket adni, hogyan tartsam őket távol a bútoraimtól? Vagy feleslegesen aggódom?

2021. ápr. 13. 13:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És a 9esnek is!
2021. ápr. 13. 14:33
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok. Előre nem tudhatod, mire számíthatsz. Kár túráztatni magad előre. Főleg három hónapos cicáknál. Kicsik még, lesz időd kiismerni őket. Az jó, hogy ketten vannak, lefoglalják egymást. Az én cicám is vadássza a legyeket a konyha ablakban. Zsinórfüggönyt fogok feltenni. Kinéztem mit akar kaparni. Hál'istennek a kandalló kő alapját kaparja meg egy virágtartó állvány lábát. Ez utóbbit betekertem vastag madzaggal. Olyan lett, mint egy kaparófa.
2021. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#5 és #12: zsinórfüggönnyel óvatosan, a mieink azt eszik. Mi is cselesnek tartottuk magunkat, hogy ezen aztán nem másznak majd fel és nem tépik, de már bánom.

A mieink mindent kaparnak, ami szövet. A fa bútorok nem érdeklik őket, de a lepedő, takaró, párna, üléshuzat, farmer (! lábon is) a mániájuk. A műbőr szék olyan, mint ami megjárta a háborút.

2021. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12 vagyok. Azért gondoltam zsinórfüggönyre, mert máshol is van és râ sem hederít.
2021. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#12: őszintén irigyellek. Az enyémek amit meghagytak, azt berasztázták. Heti kétszer fésülöm a függönyt.
2021. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!