Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen cicus való panelba?...

Bekka2 kérdése:

Milyen cicus való panelba? Szeretnék egy menhelyit, viszont napközben dolgozom, nem vagyok otthon.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 15:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
3%
Ha senki sincs otthon akkor minek állat? Kösd le magad máshogy!
2021. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Barmelyik. A macskak jobban birjak egyedul, mint a kutyak, hiszen napi 16-20 orat is kepesek aludni, meg egyebkent sem igenylik altalaban egesz allo nap a tarsasagot.


Mindenki penzbol el kedves elso valaszolo, vagy te nem? Te nem dolgozol? Jo neked :)

2021. ápr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
8%
Ha napközben nem vagy otthon, akkor semmilyen állat nem való neked. Állatkínzás, ha egy ember nem tud foglalkozni a macskájával. Várj addig, ameddig már lesz időd egy állatra, mert most szerintem a cica számára borzalmas lenne bezárva és egyedül lennie egész nap egy kis panelban.
2021. ápr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Szerintem egy menhelyi cicusnak jobb nálam, mint rácsok mögött. Négytől tudok vele foglalkozni, de köszi az észrevételt.
2021. ápr. 13. 15:23
 5/22 kicsibarany ***** válasza:
91%

Olyat keress, amilyet korábban is csak lakásban tartottak. Tapasztalatom szerint a kinti macskák nem fogják szeretni ha kizárólag bentiek lesznek.


1-es, szerinted macskája csak a home office-olóknak vagy a nyugdíjasoknak lehet?

2021. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Javaslom, hogy ne kölyköt, hanem kicsit idősebb, 3-4 évest vegyél magadhoz. Ha meg tudod oldani, azért az első napokban jó lenne vele maradni. Nekem 2 mentett cicám van, gyorsan megszokják a kényelmet, a lakást.
2021. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk menhelyi van. Nagyon sokat alszik mikor itthon vagyunk is. Mikor még kisebb azért nem hagyhatod egyedül egész napokra, de ha nagyobb lesz jól bírja az egyedüllétet.
2021. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ti komolyan otthon vagytok? Itt senki nem dolgozik, vagy mindenki home office-ban van? Ha az utobbi, akkor gondolom munkaidoben is csak macskaztok, ugye.


Lattatok ti mar macskat kozelrol? Mert en igen, es bizony, hogy egyedul van napi 8,5 orat, amit kb vegig alszik. Ne hallgass az ilyen valaszolokra kerdezo, 4-re hazaersz, az tokeletes!

2021. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A menhelyen mondd el ezt, és kérd hogy olyan cicát ajánljanak, aki nem kölyök és/vagy extra ragaszkodó. Egy átlag cica még értékel is ennyi magányt napközben, ahogy tapasztaltam. Volt hogy folyamatosan otthon voltam, de akkor is elvonult aludni, rám se bagózott órákig. :D
2021. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Macska teljesen jól elvan otthon, nem is igényli, hogy egész nap babusgassa valaki. Én mondjuk 2-t tartottam, hogy ha mégis unatkozna, akkor legyen társaság, fiatalok eljátszanak egymással. Macskáknak is van személyisége, mind egyedi. Olyat keress, amelyik nyugodt természet és kevesebbet mozog.
2021. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!