Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hűtőből kivéve mennyi időt...

Hűtőből kivéve mennyi időt hagyjátok állni a konzerv eledelt, amíg felenged szobahőmérsékletre?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Semennyit.
2021. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1 órát kb
2021. ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
megmikrozom picit
2021. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. ápr. 14. 01:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég eltérőek a válaszok :) Én a reggeli etetése előtt nem szoktam "melengetni", mert 6-kor kelt cicám vekker módjára hogy éhes, addig nyalogat meg bökdös a kis fejével amíg kitámolygok és adok neki kaját félkómásan, aztán visszafekszem.

Vacsinál ki szoktam mérni az adagját olyan 15 perccel kajaidő előtt, az a kisebb adag ennyi idő alatt pont szobahőmérsékletű lesz. Egy óra szerintem picit sok, legalábbis én annyi idő eltelte után látom, hogy szárad ki a hús/szaft és barnul a széleken. De biztos eledele is válogatja.

2021. ápr. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én fél órát hagyom.

Azért ennyit, mert amikor 15-20 perc után letettem neki, nem állt neki, amíg nem volt meg a fél óra.

Volt, hogy teljesen hidegen, hűtőből adtam neki, akkor is pont fél órát várt vele 🙂

Ha még többet maradt kint, éreztem, hogy megváltozik az illata, úgy már nem kellett neki.

2021. ápr. 14. 09:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: Akkor nem is értem, miért kérdezted meg, kiteszed és a macsek majd eldönti, mikor jó neki és szevasz :-)
2021. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt🙂
2021. ápr. 14. 10:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Semennyit mert nem szereti az "állott kaját".

Kiveszem a hűtőből, ha nem kell rakom is vissza mert nem fogja megenni ha kint hagyom.

Bekaparja max mint a sz4rt

2021. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!