Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskanátha vagy veszettség?

Macskanátha vagy veszettség?

Figyelt kérdés

Az idős cicám egy ideje tüsszög, köhög, folyik az orra, bágyadt volt, de az szerencsére elmúlt, enni sem akart, mert valószínűleg nem kapott levegőt, de megjött az étvágya, és nagyon erősen nyáladzik.

Viszont nagyon szelíd, bújós, keresi a társaságot, jó az étvágya, iszik.


Orvoshoz sajnos most nem tudom vinni, mert karanténba kerültünk.


Ahogy próbáltam kézből etetni, rátüsszentett picit a kezemre, de nagyon alaposan forró vízzel megmostam. Aggódnom kéne emiatt?



2021. ápr. 14. 11:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Szerencsétlen macska... ilyen felelőtlen és buta gazdával élni.
2021. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Légyszives olvasd végig mielőtt válaszolsz. Szeretném orvoshoz vinni, vagy orvost hívni, de a karantén miatt ez jelenleg nem lehetséges.
2021. ápr. 14. 11:29
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Kifogás. A macska már az előtt beteg volt, hogy karanténba kerültél. De gondolom a telefonálás nem tilos, ha érdekelne a macska sorsa akkor felhívál egy állatorvost.
2021. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Az előtt az ünnepek miatt nem fogadott, telefonon pedig nem érem el. Itt várható volt a puszta rosszindulat. Értem én, hogy fel vagy háborodva, de nem láthatsz a dolgok mögé.

Ráadásul nem azt kértem, hogy hordja el minden felelőtlen idiótának, hanem segítséget.

Nyilván amint elérem az orvost konzultálok vele, csak addig szerettem volna véleményeket az esetről.

2021. ápr. 14. 11:40
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, nem a macskád sorsa érdekelt a kérdésfeltevésnél, hanem a saját egészségi állapotod. Na mindegy..
2021. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Telefonon mit mond az állatorvos?

Nincs egy ismerősöd se, vagy szomszéd, aki el tudná juttatni a cicát dokihoz?

Oltásokat miért nem kapott?

2021. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mind a kettő érdekelt. Nem fogom tagadni, nyilván érdekelt a saját egészségem. Mert téged talán nem érdekel a sajátod? De ugyan úgy a cicáé is.
2021. ápr. 14. 11:44
 8/19 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a válaszokat, de így inkább akkor várok amíg el nem érem. Csak reméltem, hogy kapom pár tanácsot arra az időre.
2021. ápr. 14. 11:49
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Nincs mit ezen tanacsolni, ez a problema nem ma kezdodott, kezeles nelkul pedig halalos. Csoda, hogy meg el. Egyebken macskanatha es veszettseg ellen is van oltas, azokkal mi van? Azt is kene kapnia evente, tudod, ugye?

Husvet se ma volt, gondolom mar elotte is beteg lehetett, nem igaz, hogy 2-3 het alatt keptelen voltal megoldani azt, hogy valaki elvigye orvoshoz.

Es letezik allatorvosi ugyelet is, csak ugy mondom, tehat az unnep sem kifogas :)

2021. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha nagyon akarnád megoldanád a karanténból is. Sokkal egyszerűbb és olcsóbb a gyakorira írogatni.
2021. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!