Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyes cicás csoportokban...

Egyes cicás csoportokban miért szabadulnak néha az indulatok szabályok ellenére is?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy cica csoportban, ahol az emberek keresnek cicákat vagy épp gazdát keresnek nekik és sokszor volt olyan főleg mostanában, hogy egyesek úgy érzték, hogy néhány dolgot jobban tudnak mint a poszt feltevője, nagyon obszcén szavakat is használtak, trollok is bekeveredtek oda mint egyszer valaki többször visszalépett oda mikor mindig ezt közölte, hogy "nem akarok szaporító csoport része lenni..és minden hova mérges emojit nyomott aztán tiltva lett de pár nap után ugyanúgy csinálta és barinőket is hozott hogy segítsenek neki...

Meg hiába írja sokszor a csoport adminja, hogy nem kell okoskodni, mindenki a maga dolgával foglalkozzon ha nem tetszik csöndben tovább lehet lapozni de sajnos napról napra több ilyen ember jelenik meg ott mikor korábban kedvesebb hangulatú csoport volt.

Korábban kerestem cicát és mások beszóltak, hogy biztos elég idős vagyok e gondolom a profilképem miatt mert fiatalnak nézek ki majd egy csaj mindenfélét írt rólam mint "tuti gimibe járok még, miért kell nekem másik cica mikor egyik képemen a barátnőm cicusa volt és egyből kijelentetete, hogy az is az enyém aztán belinkelt a posztom alá egy saját képet ahol a barátnőmmel vagyok a cicussal és egyből lekamuzott, hogy tuti nem vagyok ennyi éves és stb aztán persze sokan kiálltak mellettem meg még neki állt feljebb, hogy ez facebook és oda rak ki képet ahova akar mert gondolom megnézte a fiókomat és böngészte a képeimet mert nem akarta elhinni hoyg én ennyi idős vagyok azt szépen berakott egy olyan képet ahol töker fiatalnak nézek ki a barátnőmmel és az Ő cicusával...ehhez persze a barátnőm is hozzászólt, hogy az az övé erre persze semmi reakció!(mikor ez szabály is, hogy tilos személyeskedni..)

azóta persze nem látható másoknak a profilom de ez nagyon felidegesített kb semmi gond nem volt a posztommal de mégis elkezdtek személyeskedni gondolom azért mert fiatalnak nézek ki amiről nem tehetek...aztán még a barátnőimet is megkértem, nekem adjanak igazat hisz a csaj hajthatatlan volt kb. a saját igazát hiresztelte és úgy hogy kb mindenki ott mérges volt erre (mármint a csaj reakcióján)...amit észre sem vett, hogy ezzel nem ér semmit csak tiltást..ami sokára történt meg sajnos.

Legalább kitiltották...Máskor meg szintén kerestem cicust mert nem találtam azóta sem, hogy megjegyeztem, hogy szerződés nélküli cicust szereték mert nem vagyok az elköteleződés híve és meg is jártam már szerződésekkel stb és erre egyből olyan választ kapok, hogy "miért nem akarsz szerződéses cicust..."mintha ehhez köze lenne és persze nem akartam hogy ebből is vita legyen kitöröltem a posztomat mert a hiába magyaráztam, hogy nem akarok elköteleződni stb nem értette...(ilyet láttam több bejegyzésben is és ott érdekes kutya nem szólt hozzá nekem meg egyből megkérdezi pedig semmi köze hozzá vagy van olyan vagy nincs ha nincs akkor ne kérdezgessen legalább is én így állok ehhez.

Volt olyan is, hogy sima átlagos poszt volt és olyan vita kerekedett ott, hogy az író lezárta a válaszokat és érthető volt..egymással kezdtek veszekedni, hogy ő így gondolja jobban meg úgy.

Meg néha látom, hogy tök normális posztokra írnak olyat, hogy NEKI NE ADJATOK CICÁT..kb ennyi és sokan támogatják de konkrét dolgot nem írnak hogy miért és ilyenkor elgondolkozok, hogy tényleg olyan az az ember hoy nem kéne vagy csak vitát akarnak csinálni mert okot sosem írnak ilyenkor..

Bocs, a regényért de ki kellett írnom :D.

Mással is megesett ilyen cicás csoportokban?



2021. ápr. 18. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Megragadom a lényeget, de hogy érted, hogy nem akarsz elköteleződni? A szerződés nem hiába van. Nem szeretnéd oltatni, ivartalanítani? Nem kötöszködni akarok, de ez az indok nekem sem tetszene ha cicákkal foglalkoznék, ha úgy döntesz, hogy szeretnél egy cicát, az már egy elköteleződés, felelős leszel érte egy életen át.
2021. ápr. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

3.Azért mert lehet nélküle is találni cicust nem kell ragaszkodni hozzá, soknál elég ha simán küldesz pár fotót hogy hogy van és ezzel megelékszenek.

Meg ha úgy adódna netán hogy valami oknál fogva nem tudnánk rá vigyázni és tovább kéne adni így bonyolultabb a szerződéssel hisz ott le vagy kötve, magyarázkodni kell, szerződést meg kell szüntetni ( de ez ne történjen csak feltételezés), meg egyszer megjártam mert szerződéses cicust hozott volna egy nő nekem és már megbeszéltük a dolgokat, már időpontot is egyeztettünk hogy találkozunk de majdnem utolsó nap írt nekem, hogy közben odaadta egy kedves ismerősének mert neki "jobban kellett" a cica mintt nekem...mikor nem ilyen volt a stílusom és udvarias is voltam vele végig ez úgy szíven ütött hogy csak na...hiába adott volna szerződést.

A,úgy természetesen oltanám meg ivartalanítanám nem ezek miatt, hanem mégis szabadabb úgy és úgy érzem mintha ténylegesen az enyém lenne nem másé közben. Meg ismerősöm is szerződés nélküli cicát talált és semmi gond nem volt..őket persze megint nem kérdezte hogy mirét nem akar ilyen cicát hogy MI AZ HOGY SZERZŐDÉS NÉLKÜLI CICUST AKARSZ KI AKARSZ LÓGNI A FELELŐSÉGTŐL OLTÁSTÓL stb hanem most is megvannak mai napig szépen neveli.

remélem így érthető voltam és nem szép dolog, máris tényeket állítani mint ez hogy Nem szeretnéd oltatni, ivartalanítani?

2021. ápr. 18. 06:10
 3/7 anonim ***** válasza:

"Meg ha úgy adódna netán hogy valami oknál fogva nem tudnánk rá vigyázni"


Igen, ezért mondtam, hogy egy életen át felelős leszel érte. Tudod, ő nem plüss, nem úgy van, hogy na most elpasszolom mert most nem tudok rá vigyázni. Ez nem szabadság, csak egy kiskapu, hogy meg lehessen tőle szabadulni, ha már nem fog kelleni. Így persze, hogy nem akarnak cicát adni neked.

2021. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

4.basszus nem kell kiforgatni a szavaimat..

ezért kérdeztem és ilyen kérdések szoktak lenni ott a csoportban is!

nem így gpondoltam hogy fogom magam azt átpasszolom mert nem kell hanem bármi közbe jönne akár kilakoltatás stb ilyen tagikus dolog érted...

de ezért is irtam ne történjen meg...tudomh hogy nem pluss ember én mindent tudok roluk..nem is ilyeneket írok oda mit kébzelsz? XD hanem tök eygyértelműeket mint sziasztok benti cicust kersnék színew neme mindegy kb így nagyon kifogatod a szavaimat és rossznak állítasz be na pont ezek történtek ott ha tovbábra is ilyenekt irsz inkább NE ÍRJ KÖSZII

2021. ápr. 18. 16:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem én rólam van szo most hanem általában amiket szoktam látni a csoportban is...főleg ilyen kommentek hogy a cica nem plüss..NYILVÁNVALÓAN nem az és ha van olyan cica amihez nem kells zerződés akkor az ember nyilván olyat szeretne és ehhez semmi köze nincs ahhoz hogy felelőtlen és nem akarja beoltatni vagy ivartalanítani...többet nem kérek válaszokat lezárom e zt a kérdést kösziii...
2021. ápr. 18. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, szóval mindenki így reagál a ketesésedre, és ahelyett, hogy elgondolkodnál miért, inkább mindenki más hülye, csak te nem? :) szerintem se tart állatot
2021. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen érett válasz 😂

Egyébként nekem szerződéses cicám van, szóval a nyilván mindenki szerződés nélküli cicát szeretne sem állja meg a helyét. De én figyeltem arra, hogy ellenőrzött helyről jöjjön a cicusom, oltva, féregtelenítve, a szerződés ugyanúgy a mi javunkat is szolgálja.

2021. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!