Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van két cicám akik elkezdtek...

Van két cicám akik elkezdtek mindent lepisilni. Mivel pucoljátok ki a kellemetlen szagot?

Figyelt kérdés

Van két cicusom. Lepisilnek mindent: matrac, szőnyeg, kanapé, parketta, ruhák szóval tényleg mindent.

Gőzölős tisztításra gondoltam viszont mivel még nem volt ilyen hasonló háztartási gépem tanácstalan vagyok. Tényleg segít eltüntetni a szagokat? Vagy milyen egyéb módszerrel próbálkoztok egy szőnyegnél?

Kérlek ha gőzölős takarítógéped van és használ a pisiszag ellen amennyiben lehetséges írd le hogy milyen tipusú a gép.

Előre is köszönök minden segítséget.



2021. ápr. 18. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Ha a teruletuk megjelolese celjabol vizelik a dolgokat, akkor annak a szagat nem hiszek hogy fogod erezni.
2021. ápr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem cicám van, hanem kutyám, amíg kicsi volt és voltak baleseteket én szódabikarbónát szórtam a foltra, aztán feltakarítottam. A szódabikarbóna elvette a szagot, így a kutyus sem érezte, hogy esetleg azt gondolja oda szabad pisilni. Egy próbát megér
2021. ápr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan 2-es írja a szódabikarbóna nekem is bevált.
2021. ápr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#1 sajnos nagyon lehet érezni a szagot.

Megpróbálom a szódabikarbónát. :)

2021. ápr. 18. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van ket kandurom jelenleg es mar elotte is volt par him macskam, de soha nem ereztem kulonos szagot a lakasban, peldaul parzaskor sem ezert volt ez a feltetelezesem. Bar mar lattam oket terulet megjeloleskor, csak nem a hazonbelul.
2021. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az enyémek is kandúrok. Bent tartom őket és egyeltalán nem járnak ki. Nagyon ritkán hámmal (tényleg maximum havonta 1x).

Jár pár cica a kertünkbe, az egyik ismerősöm azt mondta hogy valószínüleg terület féltés.

Viszont nem tudom hogyan lehetne a pusilésről leszoktatni.

Köszönöm a visszajelzést :)

2021. ápr. 19. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Kis buntetesekkel ha bent pisilnek, jutalmakkal ha kint. Nekunk a 3 cicank igy tanulta meg hogy pisi, kaka csak odakint
2021. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!