Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az 1 éves fiú macskám miért...

Az 1 éves fiú macskám miért nyalogatja a nemi szervét?

Figyelt kérdés
Amikor háttal feküdt eddig az ölembe akkor sose láttam talán a szőr eltakarta? vagy nemtudom. de most láttam hogy leszállt rólam leült és nyalogatta
2021. ápr. 18. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Mert a macskák ilyenek. Gondolj csak bele, a macska nemiszerve, feneke mindig patyolat tiszta, sosem sz@ros. Ők így tisztálkodnak. Mindig felhívom erre azok figyelmét, akik engedik nekik, hogy az arcukat nyalja.
2021. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 jn200 válasza:
100%
Mosakodik...
2021. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen 1-es ez az....Én nem engedem egy állatnak sem hogy az arcom nyalja pfff
2021. ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vantel ***** válasza:
86%
Jól esik neki.
2021. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem csak a nemiszervét nyalogatja, hanem a seggét is, mert megteheti, A kutyák is nyalogatják, aztán meg a gazdija arcát is.
2021. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Fateromnak a főnökének a lánya volt nagyon macskamániás! Mindig mindent engedett nekik, ölelgette őket. Sosem mosott kezet utánuk... Se evés előtt, semmikor... Ha a szeméhez nyúlt, akkor sem...

Aztán a szemébe került egy nagyon veszélyes baktérium a macskákról, ami miatt ki kellett venni az egyik szemét!

Na, így dögönyözze valaki ész nélkül a macskáját!

2021. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Hagyd már azt a szerencsétlen macskát mosakodni basszus!!
2021. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az kemény 6-os!Én rühellem is őket de mondjuk ez más téma de semmilyen állatnak nem engedem hogy puszilgasson és ha simogatom is a kutyám vagy a nyulaimat utána a szememhez,számhoz nem nyúlok míg kezet nem tudok mosni!

#3

2021. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert megteheti.
2021. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!