Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha több macska van a háznál...

Ha több macska van a háznál és az egyik vemhes hova fog elleni?

Figyelt kérdés

Kinti macskák de sokat vannak bent. Megfelelő a kapcsolatom van a macskával. (Egyszer már szült de most több macskám van.)

Persze van neki kihelyezve egy bélelt doboz.



2021. ápr. 19. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legnyugodtabb helyre sztem. Ha ez bent van, akkor oda - de ha háborgatják akkor kimegy és vhol ott.
2021. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Az enyémnek meg két hét van vissza. Csináltam neki a garázsban helyet de mivel kinti meglatjuk mi tetszik neki majd jobban.
2021. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

A macskán látszik ha elleni készül. Nyavog, fetreng, bújik, és egyszerűen csak meg lehet érezni rajta. Én ovisan megéreztem a macskán hogy szül, bevittem a szalmára és simogattam hogy megnyugodjon (mert egyedül voltam otthon).

Szóval ha úgy látod elleni készül különítsd el a többitől, és ne is mutogasd a többinek a kicsiket, mert képesek megölni (mondjuk szerencsére nálunk a fiú nem bántotta őket, de azt a macskát semmi nem érdekli xd)


A hely legyen sötét, nyugodt, viszont legyen friss levegő, legyen előtte víz és étel, mert a szülés kifárasztja

Sok sikert 😊

2021. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Ahova akar. macska. Aztán amikor előkerül, követni kell és meglesz melyik szomszéd melyik padlására ment
2021. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Remélem sehova, mert ivartalaníttatod.
2021. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!