Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akiknek szobacicája van, ti...

Akiknek szobacicája van, ti minden "macskázás" után megmossátok a kezeteket?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 14:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2021. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
90%
Nem mindig de étkezés előtt mindenképp!
2021. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
25%
Vicces hogy ez a Szexualitás kategóriában mennyire félreérthető volna. :D
2021. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2021. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
11%
Max angolul
2021. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Minden állatozás után kezet mosok. Legyen az kutya, nyúl, macska, kígyó, gyík...

Tisztán vannak tartva, de a kutya/macska nyalja a saját fenekét, a nyúl fetreng a wc-jében, a kígyó/gyík meg időnkent átgázol a saját ürülékén, ha nem szedem ki azonnal. Úgyhogy alap, hogy minden állat után kezet mosok mindig.

2021. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
25%
Akit engedi hogy az agyába feküdjön pl, az van olyan igénytelen hogy nem mossa meg a kezét sem. Fentebb láthatjuk a válaszokból is.
2021. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
73%

Én a macskámmal alszok, sőt be is takargatom, ha emiatt igénytelen vagyok akkor ti meg ne is szexeljetek mert az is fúj milyen gusztustalan!


Természetesen evés, főzés előtt kezet mosok, de alapvetően csak mert hozzáértem a cicámhoz, nem fogok minden másodpercben kezet mosni, főleg hogy egésznap az ölemben van, mivel benti cica....

El tudom képzelni hogy az olyan emberek akik rohannak kezet mosni, szex után is fúj fúj g.ci, azonnal mossuk le :D

2021. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
85%
Nem, mert akkor rohangálhatnék két percenként a csaphoz. Vannak kinti kutyáim, utánuk mosom a kezem, mert ők nyilván nem olyan tiszták, mint a macska.
2021. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
85%

7es, reméled a kisgyerekeddel is hasonlóan vagy, mert az embergyerekek is legalább olyan mocskosak tudnak ám lenni...

Ha a macska megnyalogatja a kezem, akkor megmosom, ha csak hozzáérek, nem. Hiszen alszik a kanapén, a széken, akárhol, tehát ilyen logikával minden mozdulat után moshatnám a kezem.

Ha megnyal, vagy almozok, akkor persze kezet mosok. A konyhában sem engedném fel pl asztalra vagy étel közelébe, de a férjemnek se hagyom, hogy kézmosás nélkül nyúlkáljon ilyen dolgokhoz. :)

2021. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!