Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Olajfoltot a macskából hogyan...

Olajfoltot a macskából hogyan lehet kiszedni?

Figyelt kérdés

Egyik nap dolgoztam a műhelyben a fostos BMW-n, odajött a macskám én meg hát megsimogattam, elfelejtve, hogy könyékig olajos vagyok.

Hiába áztatom már egy ideje, nem jön ki a bundájából.


2021. ápr. 22. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Áztatod? :-D

Én mosogatószerrel szoktam az olajfoltot eltávolítani, de macskán még nem próbáltam.

2021. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát,erre rá kellett keressek,de tessék.Az internet csodákra képes pár perc alatt. :D


"Ha a cica szőre olajfoltos lett (motorolaj, légyfogó papír, stb.), érdemes fürdetés előtt növényi olajjal, de akár szalonnazsírral vagy vajjal kicsit oldani a szennyeződést. Ne vizezze be a bundát, hanem masszírozza a bundába a növényi olajat addig, amíg bele nem dolgozza a foltba, majd egy száraz ruhával dörgölje le róla. Ezek után masszírozza bele a sampont az olajfoltos területbe és fürdesse meg a cicát, ahogy szokta."

2021. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!