Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Daganat növekedhet ennyire...

Daganat növekedhet ennyire gyorsan?

Figyelt kérdés
A macskámnak a fél arca az állánál feldagadt. Tegnap még alig volt észrevehető, de egyből feltűnt úgyhogy előtte még tuti nem volt ott. Ma már határozottan érzem, hogy meg van duzzadva. Tályogra gondoltam, de nem fájdalmas neki. Holnap viszem dokihoz, de nagyon aggódok.
2021. ápr. 22. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Tályog lesz az, ne aggódj, nem daganat. (A tályog se jó, de a daganatnál jobb).

Ja, és az enyémnek sem volt fájdalma, természetesen én sem vártam meg, hogy legyen is neki. Jó ötlet a mihamarabbi orvoslátogatás.

2021. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kijárós cica úgyhogy bármi történhetett kint. Viszont egysze volt mar neki tályog és az fájt neki, bár azt kifakadt allapotban vettük észre. 9 éves már es 1 eve volt egy csomó a lábán, amire az egyik doki azt mondta, hogy "parazitacsomó?",nem kell vele foglalkozni. De nagyobb es sebes lett neki, megműtötték, szovettan viszont nem volt, nem gondolta az orvos indokoltnak. Ezért is aggódok, hogy lehet daganat, ami kiujult mashol?! Ugyanakkor ugy gondolom, hogy egy daganat nem tud ilyen gyorsan nőni. Tegnap még nem voltam biztos abban, hogy nem csak több azon az oldalt a szőre, azert nem vittem ma orvoshoz, de így holnap reggel tuto dokinál kezdünk
2021. ápr. 22. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Az tályog lesz.

Az enyémek is kb két nap alatt lett kb még egy feje.

2021. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Sztem a daganat nem nő ilyen gyorsan, és bízzunk benne, hogy "csak" tályog.
2021. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek szarkómája volt, az bizony ilyen gyorsan no. Műtötték, aztán két év múlva megint. Most jól van.
2021. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már érzékeny neki, nem hagyja, hogy hozzáérjek, ahogy még este. De tenyleg rengeteget nőtt 1 nap alatt. Nagyon remelem, hogy egy daganat azért lassabban alakul ki.
2021. ápr. 23. 03:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság a cicával?
2021. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tályogra gondolok én is, nálunk az nőtt nagyon gyorsan
2021. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!