Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanitva van?

Ivartalanitva van?

Figyelt kérdés
Most fogadtunk orokbe egy kb 1 eves kandurt, aki allitolag ivartalanitva van, de szegeny baromi budos pisi szagu hatul. illetve a tokei is rendesen latszanak! Letezik, hogy ott van az orvos altal beirt ivartalanitas, megis ivaros? Mondjuk eddig 2 dolgot allitottak maskent, mint a hirdetesben, ez lenne a 3.
2021. ápr. 23. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akárhogy is, érdemes volna elvinni orvoshoz, és akkor ott megmondanak mindent.

Egyébként nem normális hogy egy macska pisi szagú, akár ivaros, akár nem.

Egyébként a műtét után a zacsija megmarad, csak ugye kisebb mintha benne volna a golyó is.

2021. ápr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek szerintem még a zacsija sincs meg ivartalanítás után, legalábbis nagyon úgy néz ki.

Az előző cicámnak megmaradt a zacsi, de láthatóan kisebb volt, mint golyókkal.

2021. ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ma du. visszuk. Szerintem csak nem jo helyen volt ezelott es pisis volt a fekhekye.... masra nem tudok gondolni. remelem, kikopik par nap alatt a bundajabol furdetes nelkul... szerintetek? mindenesetre santit is. es ezt "elfelejtettek" mondani..
2021. ápr. 23. 13:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden esetre érdekes hogy ennyire nem azt a cicát kaptad amit lefestettek neked. De nem volt valami ismerkedés az örökbefogadás előtt ahol kiderült volna a sántítás stb? Vissza ne add semmiképp, szegény cica lelke összetörik :(
2021. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mondjuk egy fénykép nem ártana, mert jah, lehet hogy tényleg megvan mindene, de lehet, üres zacskót lobogtat..
2021. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, mit mondott a doki a sántaságról és az ivartalanitásról?
2021. ápr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ivartalanirva van. Izulete be van gyulladva es kapott antibiotikumot. Jobb lett, elkezdte hasznalni a labat, de meg mindig santit. Igy kell megegy szuri. Dehogy adom vissza, csak feltem, h vmi regi serules es nekem kell tobbszaz ezerert megmuttetni. De szerencsere csak vmi randulas lehet. A c.ovidra hivatkozva nem mehettunk be, hanem kint adtak at a cicat.... na mindegy. Extra kedves cica amugy.
2021. ápr. 25. 22:16
 8/9 A kérdező kommentje:
amugy meg nincs is 1 eves, az oltasi konyveben julius van irva. 😊
2021. ápr. 25. 22:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jóra fordulnak a dolgok :)

Sok-sok örömet a cicához!

2021. ápr. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!