Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért megy el a kedve az...

Miért megy el a kedve az evéstől, ha meglátja a tálja alját?

Figyelt kérdés

tele van pakolva szárazzal a tálja a 4 éves kandúrnak. eszi, eszi, amjd meglátja az alját, nézi egy ideig és elmegy. majd gyávog, hogy kér enni.

Megrázom a tálját, egyeneltes lesz benne a táp és már eszi


2021. ápr. 24. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Lehet h nem szereti az anyagát, vagy a hangját vagy hozzáérni.

Nekem a kutyám van így a fém tálakkal, kapott fatálat, az megoldotta a problémàt.

2021. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
válts egy teljesen más tálkára, nézd meg úgy mit csinál :)
2021. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Valamiért nem szereti a tálat.

Próbáld meg egy másik tálból etetni, és nézd meg, hogy hogyan reagál arra a tálra.

Ha abból 100%-ig elfogyasztja az ételt, akkor javasolt a tál végleges lecserélése.

2021. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
5%
Szellemi fogyatékos.
2021. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem elég éhes
2021. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na megpróbáltam, még két féle tálba tettem neki, de ugyanaz a helyzet.

Eddig egy műanyag sötétkék whiskas tálja volt, ajándékba volt egy zsák eledelben. Kiraktam neki rendes tányérra, meg műanyag ételhordóba is.

ugyanúgy meglátja az alját és nem eszi tovább

2021. ápr. 24. 20:13
 7/12 anonim ***** válasza:
9%

Szóval azerintetek ha egy állat vagy ember majd éhen veszik, akkor sem fog enni, mert nem tetszik a tál? 😀

A 4esnek igaza van, de nem csak a macskára vonatkozik. 🤣

2021. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is hasonlóan csinál, csak úgy, hogy ha kevés van már a tálban, akkor "tartalékol" vagy nem tudom, de akkor már nem kell neki. Ha kiveszem, teszek bele frisset és a tetejére visszaöntöm a "régit", akkor egyből eszik. :D
2021. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy megrázod benne a maradék kaját és visszateszed elé. Emlékeim szerint a bajszuk “zavarja” őket, mikor nagyon az edény széléről kell már enni a falatkákat. :)
2021. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok, hát a kérdést nem sikerült figyelmesen végigolvasnom, de legalább jó megoldásra gondoltam. xD
2021. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!