Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska féregtelenítéssel...

Macska féregtelenítéssel kapcsolatban kérdeznék. Már megkapták, de nem tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szóval két cicám van kb 2 kilósak. Az állatpatikában csak annyit mondtak, hogy egy tabletta egy négy kilós macskának jó, így mivel ők nem annyik elfeleztem nekik. Megették négy napja, maradt egy tabletta mert kettőt adott a patikus. Kell nekik még adnom? Ez az első feregtelenítésük

2021. ápr. 25. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kakijukban nem volt féreg akkor nem kell, ha volt akkor kell.

Ha kijárós cicák 3 havonta érdemes féreghajtani

Ha szobacica akkor évente 1szer 2szer érdemes féreghajtani

2021. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fennáll a gyanú, hogy férgesek voltak (vagy még sosem voltak féreghajtva), akkor két hét múlva kell a másik.

Egyébként 3-4 havonta érdemes.

2021. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat! :) kinti macskák és a fenekükben ilyen kis fehér valamik voltak és nagyon soványak is akármennyit esznek.
2021. ápr. 25. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor két hét múlva ismétlés, egészen addig, amíg már nem lesz a fenekükben semmi.

Három havonta kell majd adni nekik onnantól.

2021. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha volt a kakijukban féreg akkor kéthetente adj nekik addig, amíg már nem találsz benne. Utána 3 havonta kell nekik.
2021. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget! :)
2021. ápr. 28. 01:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemsokára viszem az egyiket ivartalanitani (bakmacskat) . Van valami vizsgálat előtte vagy csak időpontot kerek, bemegyek és elvégzik a műtétet? Gondoltam nem írok ki ennek új kérdést:)
2021. ápr. 28. 01:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!