Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem "zakkant meg" a fiatal...

Nem "zakkant meg" a fiatal cicád a tavasz/nyár, jó idő közeledtével?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, talán emiatt lett undok a társával és majd elmúlik. Bár ivartalanok, de talán valami féle vándorlási, felfedezési ösztön indult meg benne. Gondoltam kiviszem hámban sétálni és ez majd segít.

Nem akarok megválni Tőle.

A elmúlt 1 hónapban lett ilyen, de most a napokban mintha visszább esett volna az agresszió. Nem is agresszió ez, csak valami nem tetszik neki.



2021. ápr. 25. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Az én cicámmal minden a régi, annyi változott, hogy többet van a szabadban, illetve tegnap nem jött haza vacsira (lertes házban lakom), valahol a szomszédban kószált. Lehetséges, hogy csak a meleg időjárás.😻

2021. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, az lemaradt, hogy benti cica, ezért gondoltam arra, hogy csavargási ösztön ébredt benne.
2021. ápr. 25. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Enyémek is többet vannak kint. Ha éhesek, jönnek.
2021. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én cicám is többet van kint, szerintem vidd el hámban sétálni, és akkor nem fog furán viselkedni. Valószínűleg a szabadban akar lenni egy kicsit.
2021. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!