Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazajohet meg 3 het utan?

Hazajohet meg 3 het utan?

Figyelt kérdés
Tobb mint 3hete elkoborolt a kandurom egy hettel a mutete elott. Plakatoltam, minden fcebookos csoportban megosztottam, bejartam a kornyezo utcakat, szomszedokat is megkerdeztem, tetemet, verfoltot nem lattam sehol. Mindennap hivogatom, de semmi.
2021. ápr. 25. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mire műtötték volna? Ha valami komolyra, sajnos már nem látom sok esélyt.
2021. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1# Ivartalanitasa lett volna.
2021. ápr. 25. 23:02
 3/8 Feketeruhasember ***** válasza:
100%
Gondolj arra hogy máshol jobban megtetszett neki és befogadták.
2021. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Otthagyott téged.
2021. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Keves embernek van olyan jo sora, mint amilyen annak a macskanak volt mellettem. Mindenhova kovetett hazon belul, mellettem vagy rajtam aludt par napos kora ota.
2021. ápr. 25. 23:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bagzik, lehet, hogy valahol máshol etetik, ezért nem megy haza enni sem. Máskor amúgy 3 naponta hazajárnak enni ebben az időszakban.

Máskor pedig ivartalanítás előtt ne engedd ki, amúgy sem biztonságos.

Ha pedig még fiatal kamasz, akkor esélyes, hogy nagyobb, idősebb kandúrok "móresre tanították".

2021. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem kiengedtem, hanem kiszokott mikor lakotarsam tarva hagyta az ablakot...

Egy eves amugy. A kornyeken meg ahogy lattam es kerdezgettem a 99%uk ivartalanitva van. Sot, idegen macskat miota itt lakok nem lattam.

2021. ápr. 25. 23:39
 8/8 anonim válasza:
100%
A párzás miatt ment el, vissza fog menni, amint vége, vagy sikerült párzania. :) Az én cicám 2x csinálta ezt meg, de már idősebb, ivartalanított. Azóta nem megy. Drukkolok, hogy hazamenjen!
2021. ápr. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!