Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adtok a cicáitoknak enni?

Mit adtok a cicáitoknak enni?

Figyelt kérdés
Mi általában konzervet, vagy kisütött húsmaradékot, de annyira finnyás mind a két cicánk, hogy alig eszik a szín húst. Ráadásul az egyik cicánknak néha azt hiszem, hogy 2 gyomra van, mert annyit akar enni.

2021. ápr. 27. 09:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%
Általában étket.
2021. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

tök mindegy, hogy mit írtok, itt le lesztek pontozva. pedig az emberek többsége - beleértve az ide írókat - nem tenyésztőtől szerzik be a macskát, hanem átvállalják őket a felelőtlen szaporítóktól, összeszedik az utcán, kikotorják őket a farakások alól, és a pénztárcájukhoz mérten megpróbálnak nekik jó életet biztosítani. de ha meg merik említeni, hogy ők nem prémium táppal etetik, és nincs lazacolaj - mert az nem fér be a költségvetésbe - , rögtön megkapják, hogy mi a f*sznak akkor neked az állat, ha nem tudsz róla megfelelően gondoskodni.

Le lehet pontozni.

2021. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

#12 Teljesen egyetértek Veled!

Én átvállalom a cicát olyantól, aki az ivartalanítás hiánya miatt állandóan tele van kiscicákkal, én persze ivartalanítom, oltatom, imádom, szeretem, de lehet, hogy nem is élne, ha nem fogadom be...

És én vagyok a szar, mert nem költök többet az ő étkezésére, mint a sajátomra.

De hogy a kérdésre is válaszoljak. Nálunk kap nedves konzervet, mikor milyet, van, amikor DM-ben kaphatót, van, hogy coop-osat, illetve néha alutasakosat is DM-ből. Száraztápot szintén DM-ből. Ezenkívül van, hogy virslit fűzünk neki (Tegnap este pont azt kapott, mert elfogyott a konzerv). A levesből szokott kapni répát, meg zöldséget, tudom, hogy az nem tápagyag a macseknak, mert húsevőek, de ha egyszer szereti, akkor hagy egye, úgysem főétkezésnek kapja, csak nasinak. Hébe-hóba előfordul, hogy kap felvágottat.

2021. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

#12-esnek nagyon igaza van.

Nekem is utcáról befogadottak a cicáim, mind a kettő felnőtt volt már, a szomszédok botokkal kergették őket, meg rájuk eresztették a kutyákat, én meg befogadtam őket.

#8-as voltam.

2021. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
Mi a bánatért kell lepontozni valakit ilyen dolog miatt? Ez nem véleménykifejtés, amivel megbánthatunk téged, vagy más álláspontot foglalunk veled szemben, ezek egyszerű tények, amik rajtunk, a macskák gazdáján kívül senkire nem tartoznak. Semmi közöd nincsen hozzá, hogy én mit adok a macskámnak, ha neked van rá pénzed, akkor adj neki lazacolajat. Ez nem egy olyan kérdés, ahol le lehet pontozni embereket.
2021. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%

Mondjuk én meg leírtam, hogy Orijennel etetek és Grizzly Pet lazacolajat is adok, de mindenkinél jobban le lettem pontozva...

#12. Csak nem Te is lepontoztál?


Akkor meg mire ez a “kritika” amit itt megfogalmaztál?

2021. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

Na jó, én itt hagytam ezt a kategóriát. Csak a lepontozás megy minden kérdésnél.


Elnézést kérek hogy nem vagyok egy tirpák buz1 aki a szomszéd sufnijában fialt kismacskát vitte haza. "ÁlLATmENtŐ VaGgYUkkk"

Tiszta ciki itt az is, ha valaki bent tartja a macskáját és nem maradékkal, vagy szent whiskassal eteti. Mintha az lenne az általános, hogy egeret eszik, aki meg megveszi a legolcsóbb tápot az a legszentebb ember a világon.

2021. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%
Zacskós Multifit nedves tápot, Néha sült húst és állatorvostól beszerzett száraztápot.
2021. ápr. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!