Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az anya cica nem tudja szoptat...

Az anya cica nem tudja szoptatni a kicsiket mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az anya cica melbimboja befelé fordul és nem tudja szoptatni a kicsiket. A kicsik próbálják de nem tudják. Már próbáltuk neki masszírozni hátha de épp hogy kinteb jött. Valaki tudna tanácsot adni mit tegyek. Az állatorvos azt mondta a, hogy a kicsik kiszopizák de inakk nem esznek minthogy probalkoznának.
2021. ápr. 28. 09:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Eszik rendesen?
2021. ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer nálunk az anyamacska elpusztult ellés után nem sokkal. A kicsiket baba tápszerrel etettem, megmaradtak.
2021. ápr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13%

A szaporítás ára ..

Hagyjad, majd a természet elintézi ..

Sajnálom, de ez van, ez a természet rendje ..

Az ember elvileg volna elég okos ahhoz, hogy ezeket megakadályozza, de mégsem képes felfogni a borsónyi agyacskájával ..

2021. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Akkor veszel macskatejet, fecskendőt és 3 óránként eteted őket - éjjel is! Ha már ilyen ügyesen szaporítottál.


És első dolgod legyen ivartalaníttatni az anyaállatot.

2021. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy írták van kiscicáknak való tápszer, azzal kell etetni őket
2021. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Ebben az esetben neked kell etetned őket, vagy kell keresned egy olyan anyamacskát, aki elfogadja a kicsiket, és tudja is őket etetni. Utóbbihoz segítséget jelentenek az állatvédő csoportok és szervezetek, Facebookon találsz elég sokat.


Az anyamacskát pedig még azelőtt ivartalaníttasd, hogy ismét tüzelni kezdene. Igen, drága dolog, de ez is a felelős állattartás része.

2021. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szólok írták. Neked kell etetni. Én az anyacicát elvinném azért orvoshoz, hogy minden rendben van e vele. És ezzel együtt nem árt az ivartalanítást is megbeszélni. Egyébként off: én is ivartalanítás párti vagyok, de néhány ember olyan agresszívan tudja ezt az ember torkán ledugni. Nem lehetne ezt szépen? Egyébként nem lehet tudni hogy nem vemhesen került e hozzá, vagy mondjuk kiscica volt és figyelmetlenségből elkésett.
2021. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Volt időpont már vittük is a megbeszéltek szerit.De már akkor kiscicát várt. De azóta már van másik időpont.Az állatorvos aztmondta várjuk meg míg a kicsik elerik a 6-7hetes kort és utánna. És korban kértünk időpontot de az orvos tele volt és későre kaptuk az első időpontot.
2021. ápr. 28. 10:39
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Én is jártam így, hogy elkéstünk vele. Előfordul, nem kell rögtön az ember fejét venni.
2021. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Bemész bármilyen kereskedésbe és veszel tápszert. A Royal Canin tápszerben van cumisüveg is. Ezzel tudod etetni a kiscicákat, kb négyóránként. Utána nézd, hogy pisiljenek meg kakiljanak. Ha az anyamacska elintézi a mosdatást, akkor nem kell, de ha nem foglalkozik velük, akkor érdemes a feneküket és a hasukat addig törölgetni nedves vattával, amíg nem pisilnek vagy kakilnak.
2021. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!