Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Udvarba bejárkáló macskák...

Udvarba bejárkáló macskák ellen jó lenne ha tartanék kint kettő kandúrt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 18:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Ivartalanitani illene nemtol fuggetlenul!

Egyreszt a sajat macskad fog lehugyozni mindent is, de nagyon zavaro lesz a buz, foleg ha vagy olyan szerencses, hogy az ablakokat, ajtokat talalja meg maganak. Hintaagy, kertben butor? Ne is almodj rola.

Masreszt meg egeszsegugyileg is csak elonye van, de igazabol mindegy is, talan felesleges is magyarazni, hiszen eszedbe se jutott basszus :D


Ne tarts inkabb macskat, ha csak ugy minden tudas nelkul kivagnad a kertbe. Aztan majd egy het mulva kidobod valahol, vagy viszed menhelyre, ha az elvarasaidnak nem tesz eleget. Inkabb ne, tenyleg.

2021. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ivartalanítás után nem fog hugyozni?
2021. ápr. 28. 20:52
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog össze vissza jelölgetni. Nyilván fog pisilni (nem a veséjét távolítják el) de nem fog tinderezes gyanánt mindent összevizelni
2021. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A nőstény macskát is ivartalaníthatod, nem csak a kandúrt! És igen, a kandúr nem jelölget ivartalanítás után. Viszont ugyanúgy bejárkálnak más macskák a kertbe. Nekem fél éves ivartalanított kandúrom van, de mégis több macska megfordul nálunk az udvarban. A legtöbb szerencsére a szomszéd szintén ivartalanított macskái, de sokszor látok 2 ivaros kandúrt is.
2021. ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanúgy oda járnának és verekednének is.

Inkább egy kutya. Még egy kisebb termetű is elűzi őket. Én ezért vettem tacskót, pedig nem vagyok kutyás.

Nincs macska a kertemben azóta, mióta itt van.

2021. ápr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!