Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lidl-ös Coshida eledel,...

Lidl-ös Coshida eledel, vélemények?

Figyelt kérdés

Találtam egy kóbor cicát, 1-2 hónapos lehet.

Nincsen túl sok pénzem, viszont az alap dolgokat megtudom neki teremteni.

Gondolok a bolha-kullancs elleni szerekre, ivartalanításra, felszerelésre és a többi fontos dologra.

A Coshida konzervet, tápot és almot néztem.

Tudom, nem a legminőségibb táp, viszont megfelelő lehet neki szerintem.

Így nagy hirtelen most a Penny-s Lousia alutasakost vettem és holnap mennék a Lidl-be "nagy bevásárlásra".

Szerintetek etethetek Coshidával vagy mindenképpen minőségibb táp kell?


2021. ápr. 30. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Én szerintem rendelj mert nagyobb a választék illetve ha többet rendelsz a szállitás is ingyenes. Ajánlom a Zooplust ott sokfajta táp és konzerv van.

Hány kg/Ft ban gondolkozol? Esetleg segíthetek😀 Úgye ha macskának 2000ft/kgsat veszel az szerintem jó mert minnél többet rendelsz annál kevesebb az ára tehát 10 kg nem 20000 hanem mondjuk 17000. Úgyhogy

Hány kg/Ft?

2021. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Jobb, mint az éhezés embertárs nélkül.
2021. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom milyen a Coshida, de az biztos hogy még mindig jobb neki mint az utcán tengődni.

Esetleg a DM-es Dein Bestes ami még elfogadható az olcsóbb tápok közül. Különböző hústartalmú eledeleket gyárt, van amelyikben kifejezetten magas a hústartalom, olyan termékét viszont még soha nem láttam amiben 4% lenne csak, mint a Whiskasban és társaiban.

2021. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Jó lehet az is, de az enyém nem szerette a Lidl-set, hanem az Aldisat szerette csak.

Ki kell próbálni, hogy szereti-e.

Volt valami teszt, ahol egy cicát "kérdeztek meg" a különféle sajátmárkás konzervekről és az a cica pl a Sparos S-Budget konzervre szavazott.

De ne csak egyféle ízt adjál, hanem többet, hogy változatos legyen.

2021. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1es)

400-450 Ft/kg-ra gondoltam.

2021. ápr. 30. 12:36
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Eleg minőségtelen vacak, ne haragudj. Ennél még az Aldis Shah is jobb...
2021. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az Aldis Shah már drágább is.
2021. ápr. 30. 16:27
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, de az azért a minimum lenne. Én nem etetném szeméttel a macskám, mert én sem eszem szemetet.
2021. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én még mindig úgy gondolom, jobb neki ez mint az utcán és amint engedi az anyagi helyzetem, jobb minőségűt veszek neki.


Mert most még nem mindegy, hogy 3500 Ft a kaja, vagy 6500.

2021. ápr. 30. 17:19
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha megeszi add neki. Az én macskámnak vettem már ezer féle alutasakot, a previtalon kívül (ami szintén vacak, viszont olcsó) nem eszik meg semmit. Azt se, amiben konkrétan hal darabok voltak, rendes halból. A szín csirkemell húst is otthagyja. Mindent. Csak a prevital. Fölösleges neki mást adni, pedig tudnék venni drágábbat. Vannak ilyen finnyás macskák, elején csak tesztelgess, mit eszik meg, mit nem.


Zooplust én is ajánlom, olcsó tápjaik is vannak és akciók is, érdemes nézegetni.

2021. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!