Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák okosak?

A cicák okosak?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 10:51
A kérdező szavazást indított:
cicák
buták
okosak
46 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a legokosabb állatok az egész bolygón!
2021. máj. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Öregapám mindig azt mondta: a macska is tudja ugyan azt, mint a kutya, csak b@$zik rá.
2021. máj. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Vannak buták is, de okosak is..nekem mindkettő volt.
2021. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Megvan a magukhoz való eszük. Pont annyi amennyire szükségük van. A fénysebességnél gyorsabb utazás problémáját nem ők fogják megoldani, de ez nem is baj. Az emberek között is van egy igen jelentős réteg akinek az élete kimerül az enni, inni, dugni szentháromságban. Max. arra büszkék hogy ezen felül el tudnak vezetni egy autót, vagy tudnak kezelni egy okostelefont. A macska leszarja ezeket a dolgokat, ő megtanulta hogy mi kell a saját jólétéhez, ezeket használja, semmi többet.
2021. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Első, a kérdés nem úgy szólt, hogy tudnád-e magad egy szóban jellemezni.


Ez a "macska is tudja azt, mint a kutya, csak le se sz.rja" mondás megvan nálunk is, én is egyetértek vele egyébként. Persze itt is egyénfüggő, vannak nagyon okos macskák és vannak kis ostobák is köztük. :)

2021. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Okosabbak mint te az tuti
2021. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Ennél a kérdésnél biztos.
2021. máj. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem igen. Bár mondjuk alapjáraton minden állat okos (persze kivételek vannak) Valahogy életben kell maradniuk és azt hülyén nem lehet csinálni. Bár sok embernek sikerül, amit őszintén szólva nem értek , de ez nem ide.

Szóval szerintem a macskák "okossága" igen is sok.

2021. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Okosabbak, mint némelyik ember. Csak kegyetlenül önfejűek. Míg a kutya visszamegy, ha jön egy jármű, a macska, ha távolabb van is, mikor egy autó megy, tuti átmegy a másik oldalba. Egyszer láttam egy cicát, ami egy mozgó kocsi kerekei között szlalomozva ment át a másik oldalba és semmi baja nem lett. Ha ezt más mesélte volna, nem hiszem el. Szereti a kihívásokat. Ennyi. Sokkal öntörvényűbb, mint egy eb.
2021. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!