Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne kicsalogatni...

Hogyan lehetne kicsalogatni az anyamacskát kiscicástól?

Figyelt kérdés

Még 2 hete megellett a macska, és tegnapelőtt mutatkozott velük először, idáig sajnos abszolút nem találtuk/hallottuk sehol őket. 4 előkerült, az 5. viszont fent van a padláson, egészen közel a tető legszéléhez, tehát ami alatt már nincs beton, hanem már csak deszka. Kivülről pedig már ott fut az eresz is. Illetve a padlás azon részében csak egy kis lyuk van, ahol befér a macska, és a kiscica is egyre beljebb mászott már. Tehát nagyon-nagyon elérhetetlen helyen maradt a kiscica, én nem tudok oda bemászni, nem érem el a kezemmel sem. Feltettem hozzá az anyamacskát, hátha kiviszi a többi cicához, de befeküdt szoptatni azt az egyet. Ötletem sincs, hogy hogy lehetne kicsalogatni, hogy a kiscicával együtt jöjjön ki. A kiscica sem nem tudna egyedül kimászni.

Valami megoldás?


2021. máj. 3. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
93%
Ha be tudott mászni az anyamacska, akkor ki is tudná hozni, ha akarná. Ezek szerint nem akarja.
2021. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!