Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fel lehet adni?

Fel lehet adni?

Figyelt kérdés

Lassan egy honapja elkoborolt a cicam, minden nap megyek egy kort es keresgelem, szolitgatom de semmi. Hetente szorolapozok a keruletben, netes csoportokba osztogatom, sintertelepet es allatorvosi rendeloket hivogatok eddig sikertelenul.

Parom valamelyik nap megkerdezte, hogy sose adom fel? Mert o mar unja ezt. (Hozzateszem egyszer jott el velem szorolapozni, ez volt az osszes megmozdulasa a kereses erdekeben.)

En ugy gondolom ezt nem lehet feladni. Marmint en keptelen vagyok elengedni. Minden este ugy fekszem le, hogy majd holnap hazajon, vagy megtalalom, vagy megtalaljak. Az en szivemhez all a legkozelebb a cica.


2021. máj. 4. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell feladni és nem is szabad. Sajnálom, hogy a párod nem támogat ebben.
2021. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ne add fel, remélem meglesz!
2021. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz feladni, de egy hónapja elkóborolt cicánál már nem sok esély van. Jobb esetben valaki befogadta.
2021. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Hogy kóborolt el?
2021. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm puli keverék kutyájuk 1,5 2 hónapra eltűnt.

Pontosan nem tudom de szerintem megtalálták mert levették a szórólapokat

és nem hirdették tovább.:)

2021. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Az én cicám 2 évre (!) tűnt el.

2021. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!