Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicának "futó póráz"?

Cicának "futó póráz"?

Figyelt kérdés
Nos, társasházban lakunk, a cicám vak, de minden áron ki akar menni, egyik nap ki is szökött és simán megindult a világba minden félelem nélkül (mentem utána)... Sokszor szeretne kimenni, de féltem, nehogy leessen vagy eltűnjön vagy bármi, így arra gondoltam megpróbáljuk a pórázt. Hámokat néztem, viszont a pórázból olyat szeretnék, ami nem fixen 2 m, hanem lehet engedni hosszabbra. Létezik ilyen külön cicáknak, vagy jó lehet neki az amit kutyának szoktak? Jelenleg 2 kg a cicám és nem tudom, hogy a kis súlyával mennyire könnyű kihúzni egy olyan pórázt. Tapasztalat, célemény valakinek?
2021. máj. 4. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A másfél kilós csivavákat is flexivel sétáltatják, nem lesz gondja a macskának sem vele.
2021. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Flexi pórázokra keress rá.
2021. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg is találtam az ideálisat, köszi!! :)
2021. máj. 4. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan van, meg kikutya hám, napi 1 órát sétálunk.
2021. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
71%
nekem az ilyen pórázzal rossz tapasztalataim vannak. a macska nagyon könnyen rákap a kint létre majd és nem akar majd bemenni. túl hosszú pórázzal meg mindenbe belegabalyodik és lehetetlenség sétálnia szegénynek. mi kb 2 percre nem figyeltunk a macskára és már a fán lógott, majdnem felakasztotta magát, mert annyira belecsavarodott mindenbe. (5 meteres porazt hasznaltunk)
2021. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Arra számítok, hogy rá fog kapni.. társasházban lakunk belvárosban, így utcára/parkba amúgy sem vinném, mert túl sok a kutyus és egyéb stresszforrás. A körfolyosóra fogunk csak kimenni, itt körbe tud nézni, tudunk játszani, napon sütkérezni és az szerintem jó lesz, jóidőben én is gyakran kiülök olvasni vagy ilyesmi, mert sok a hely. Póráz azért kell, hogy ne menjen világgá, mert nem tudom, hogy visszatalálna-e (hiszen nem lát és még nem ismeri a külvilágot).

2021. máj. 5. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!