Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám, akit elvesztettek,...

A cicám, akit elvesztettek, hazatalálhat hozzánk?

Figyelt kérdés

Van egy cicám, aki ma beteg lett. Családtagom elvitte orvoshoz, és kapott is injekciót, de út közben kiszökött a táskából, amiben utaztatta és elszökött. Na, már most járművön vitték be egy 5 km-el odébb eső kisvárosba. MTudom, nekem kellett volna ott lennem, de az Isten okossa családtagom , mint mindig ő elintézi. Már kisírtam a szemem is, beutaztam a városba körbenézni, semmi....

Azt mondják, hazajön. Mi lesz most vele és beteg... Én azt mondtam nem, mert új környezet és ismeretlen.



2021. máj. 4. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos elvitték orvoshoz? Kicsit fura, hogy egy beteg macska csak úgy megszökik. Bár remélem a legjobbakat, mert szeretem a cicákat.
2021. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok esély van rá, de 5 km még pont határeset, vannak csodák. Viszont az első par nap a legfontosabb, lépj be a város face csoportjaiba, tedd fel minél több helyre, hirdesd, ahol csak tudod, hogy hazajuthasson hozzád.
2021. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük a legjobbakat. Nézegessétek a facebook oldalakat, ha találnak macskát, akkor ki szokták tenni, esetleg te is kiírhatod, hogy eltűnt, ha valaki látta, próbálja megfogni, próbáld arra keresni, ahol eltűnt. Komoly betegsége van? Milyen járműből tudott kiszökni?
2021. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Melyik városról van szó? Hogy nézett ki a cica? Itt is sokan olvasnak, írd ki.
2021. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

plakátoljátok ki a környéket és kérdezzetek lakókat arra fele hátha látták.

lehet befogadta valaki épp, nem szabad feladni. ha van kis pénzetek akkor ajáljatok fel jutalmat hátha jobban keresni fogják

facebook csoportokba tegyetek ki posztot hátha tudnak épp segíteni többen a keresésben.

[link]

ezt az oldalt ajánlom hogy rakjatok ki posztot róla hátha van környékbeli aki látta.

2021. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

A mi cicánknak eltört a lába. Mostmár jó két éve. Nyílt törése volt ráadásul a vastagabb csont tört el. Mivel az állatklinikán 200 000 ért akarták helyrerakni, inkább elvittük a saját dokinkhoz aki helyrerakta, összevarta és kapott sínt. Ja és egyúttal ki is herélte. Mindezt 50 ezerért, az utókezelést is beleértve. Az édesdrága macska két nappal később kiszökött és elment kóborolni. Gallérral a nyakában, törött lábbal. Másnap reggel ült az ajtó előtt, hogy éhes. Egyszerre voltunk dühösek és megkönnyebbültek. A lába úgy helyrejött mintha a klinikán kezelték volna.

Szóval ne add fel! A macskáknak tényleg 9 életük van. És kb csodákra képesek.

2021. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem ez tortent kerdezo, ez egyszeruen annyira lehetetlen tortenet, hogy nem lehet igaz. Egyebkent macskahordozotok egyaltalan nincs? Miert is?


Vagy szepen csak kiraktak valahol elpusztulni, hogy ne kelljen ra kolteni, vagy meghalt az orvosnal, utkozben, csak nem akartak elmondani.

2021. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%
ki az aki itt lepontoz jó válaszokat most komolyan?
2021. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7: Hogy mersz nekem ilyet írni? Agyalágyult. Tudod te mennyi háziállatom van? Ba...


Köszönöm, gyenge volt ma. Kapott szurit, jobban lett. Elvileg valamelyik belső szerve.

2021. máj. 4. 22:33
 10/16 anonim válasza:
0%

7.nem értem miért gondolod ezt.

pont erre van most szüksége a kérdezőnek!

az ilyen megjegyzéseket tudod jobb ilyen esetben magadban tartani!

Készülj a leponzotásra!

2021. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!