Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám, akit elvesztettek,...

A cicám, akit elvesztettek, hazatalálhat hozzánk?

Figyelt kérdés

Van egy cicám, aki ma beteg lett. Családtagom elvitte orvoshoz, és kapott is injekciót, de út közben kiszökött a táskából, amiben utaztatta és elszökött. Na, már most járművön vitték be egy 5 km-el odébb eső kisvárosba. MTudom, nekem kellett volna ott lennem, de az Isten okossa családtagom , mint mindig ő elintézi. Már kisírtam a szemem is, beutaztam a városba körbenézni, semmi....

Azt mondják, hazajön. Mi lesz most vele és beteg... Én azt mondtam nem, mert új környezet és ismeretlen.



2021. máj. 4. 20:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Van esély hogy hazatalál, de sok időbe is telhet, ha addig nem éri baleset vagy nem fogadja be valaki. Amit tehetsz, az az hogy azon a környéken ahol elveszett teleplakátolsz minden lehetséges helyet, boltokat, buszmegállót, állatorvosi rendelőt amit sokan láthatnak, esetleg egy-két embert is megkérdezhetsz, vagy házakba becsengetsz (ha fiatal vagy, még megértőbbek is lesznek veled). A szökés helyére többször visszamész lehetőleg csendes órákban (estefelé vagy hajnalban amikor nincs forgalom és egy ijedt cica elő mer bújni) és szólítgatod, hátha ott van még. Minden lehetséges helyi facebook csoportban, adok-veszek, horgászklub vagy ami csak a településen létezik kiteszed hogy keresed a cicát. És reménykedsz hogy valahol előkerül. Ja és veszel egy megfelelő hordozódobozt!!! Nem ilyen olcsó teszkós leesikazalja szirszart.
2021. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 GyBlanka54 válasza:
82%
Nekem egyszer ellopták a.cicámat és két hétig nem voot itthon, de haza talált, de egy 5km-re egy másik városban egy macska, elég nehéz elhinni, hogy hazatalál, de vannak csodák, lehet hazatalál, de azért kérdezd meg a rokonaidat is, hogy biztos így tödtént e, és ha ez történt, hazamegy a cica, szerezz be egy macskahordót, egy kínaiban viszonylag olcsón be lehet szerezni, és van köztük elég jó minőségű is.
2021. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az ottani orvossal, akihez vitték és rakj ki nála is plakátot, plusz a környéken. Hátha...
2021. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Na, mi is ebben reménykedünk. Hazatalál. Már több ember is tudja, és ma pont hazajövet láttam egy macskát barangolni egy kertben. Na, gyorsan szóltam családtagnak, de nem ő volt az. Elvileg két kóbor cica helye az, az egyikkel találkoztunk. Remélem, hogy hazatér. És nálunk is az a helyzet áll fenn, hogy kb 5 km a távolság. Tegnap még estére elmentünk kerestük. De... olyan nagy területen.Reménykedünk.
2021. máj. 5. 11:18
 15/16 A kérdező kommentje:

12: Köszönöm. Egyébként gratula, aki ellop egy cicát is :/

Nyilván kerti cica, makk egészséges volt. És már 5 éves. Ki gondolta... Jó lesz a póráz is neki, sőt megbízhatóbb, ha előkerül, mert a kezemben lesz akkor már a kis élete. :) Most már jöjjön haza.

2021. máj. 5. 11:20
 16/16 anonim ***** válasza:
80%
Arra nem gondoltatok, hogy azt a két kóbor cicát befogadjátok és ezzel megmentsétek? :)
2021. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!