Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy megbarátkozza...

Mit tegyek, hogy megbarátkozzam velük?

Figyelt kérdés

3 hónapja etetek egy 2 éves és egy 3 hónapos cicát. Nagyon aranyosak. :D

Sajnos a nagymamám és a nagynéném utálják a macskákat (egy nyaralón laknak nyáron, mi nem lakunk ott. Itt etetem a zsebpénzemből a cicusokat)azt mondják, hogy rohadt dögök. Én nagyon szeretem őket. Azért nem szeretik őket, mert a veteményesben fekszenek és oda kakálnak, pisilnek. Mindig elzavarják őket. :( Már majdnem meg tudom simogatni őket, de még mindig nem, mert elijesztik őket. Mit tehetnék?


2010. aug. 23. 11:19
 1/1 Kaileena2 ***** válasza:
Ők már a barátaid ha meg tudod simogatni őket.Mond meg a nagyszüleidnek hogy semmi értelme elkergetni őket mert a macska mindentől függetlenül oda megy ahova akar csak így elvadul.Nagyon kedves tőled hogy eteted őket csak így tovább!!!Próbálj megegyezni a nagyszüleiddel.Ha tudod a kicsit be is fogadhatnád.
2010. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!