Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek hogy a cicám ne...

Mit tegyek hogy a cicám ne támadjon meg?

Figyelt kérdés
Azt se tudom miért teszi
2021. máj. 5. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Kan macska, ugye?!
2021. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, kandur:(
2021. máj. 5. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Sokáig így játszanak, ha nem állítod le időben.
2021. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

"Igen, kandur:("


TUDTAM!! >( TTUUUDTAM!!!


Na, kérdező! Várom válaszodat! Vajon, vajon -szerinted- ezt mégis honnét éreztem, hmm?!

2021. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy éves a cica, tavaly hoztam haza kóbor cica volt, vagyis inkább kirakták a város szélére.

Tavaly még okés volt így játszanunk, de már egy jó ideje nagyon bedurvul és nem karmol, hanem minden erejével belém harap ami nagyon fáj

Nem tudom mit kéne tennem, hogy kéne kezelnem. Másokat nem bántja a macskája, enyém nem tudom engem miért

2021. máj. 5. 22:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne idegesítsd, ne vakargasd a hasát, mert lehet nem szereti, ismerd ki, hogy kit szeret és mit nem! Tesóm is ezzel cseszi el a macskáink nevelését, hogy idegesíti direkt őket, aztán tőlem kérdezi, hogy miért rajta ugrálnak, meg miért nem szeretnek ölben lenni, meg ilyenek! Nekem egy szavamba kerül és az ölemben vannak, képesek mellettem aludni, nagyon maximum véletlenül karmolnak meg, de harapni is csak az egyik szokott nagyon ritkán és nagyon gyengén! Mindkettő ivartalanított kandúr! Én gyerekként bánok velük, kommunikálok velük és figyelem, hogy mit szeretnek, mit nem! :)
2021. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem idegesítem soha, vagy ha úgy van akkor csak játszani szeretnék.. amire betámad. Van hogy semmit nem teszek de olyanja van és nekem jön.

Nem tudom sajnos.. de köszi a válaszod!

2021. máj. 21. 16:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele finomabban bánni, értem ez alatt azt, hogy tényleg, kommunikálj vele, dicsérd ha úgy van, én konkrétan beszélgetek velük és az egyik úgy ül sokszor mellém, mintha várná, hogy elmeséljem, hogyan telt a napom!
2021. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!