Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez lehet baj? Sosem csinált ilyet

Ez lehet baj? Sosem csinált ilyet

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés, de a cicám az ágyamra kakilt, és sosem csinált ilyet. Nyitva volt az ajtó elvileg egész nap itthon, én reggel elmentem, de adtam neki enni meg inni, volt is előtte maradék száraz kaja egész nap. Bosszú? 5 év alatt sosem csinált ilyet. Talán az új kutyus miatt, de Ő is már lassan két éve itt van. Nagyon fura. Evett, ivott ma,jatszott is amikor próbáltam vele játszani. De akkor is úri macska volt mindig, nem értem miért csinált ilyet, lehet valaminek előjele?
2021. máj. 6. 17:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

istenem mik ezek a komik XD

Neem az alom teljesen kutya mentes helyen van, olyan szobába ahol be se mehet ott is eldugva, szintén reggel takarítottam, teljesen tiszta, a megszokott helyen, megszokott márkájú alom, de nyáron ki is jár néha ha nyitva van az ajtó, és még az is nyitva volt. Nem értem :/ rögtön megnéztem, épp evett, a játékával is játszott. Nem tűnt gyengének. Nem értem...

2021. máj. 6. 18:33
 12/13 anonim ***** válasza:
14%

Lehet hirtelen jött rá és oda sikerült. Vagy vmi idegen szagot érzett ott, bár mondjuk akkor inkább pisilni szoktak olyanra.

Miénk is teljes benti, lassan 3 éves, de még ilyet nem csinált.

2021. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen ha pisi lenne nem is gondolnám túl
2021. máj. 6. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!