Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek jó ötlet?

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

van egy 5éves benti lány cicám és azon kaptam magam, hogy jó lenne neki egy társ mert szerencsétlen mindig az ablakban ül és nézi hogy játszanak a szomszéd macskák.

menhelyen találtam egyet,3hós és ő is nyilván lány

viszont nagyon sok állatkám van még, és nem tudom hogy jönnének ki velük

( 2 hörcsög, 3 tacskó, két fekete 58 és 63 kg-os keverék kutyák, és még a lovon is elgondolkoztam hogy jövő nyárig talán...)

szóval várom a válaszokat!



#macska #sok állat
2021. máj. 7. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem engeded ki egy kicsit játszani a többi cicával? Félő, nem tudni hogy reagálna ha most beállítanál égy kiscicával csak úgy
2021. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valóban jó lenne megnézni, hogyan reagál más macskákra. Az enyém is egésznap az ablakban ül, de ha beállítanék egy kiscicával a kölyök és az én torkomat is elharapná.
2021. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
volt egy másik cicánk, de sajnos tavaly elpusztult, belé ment a kullancs, a forasto nyakörv mellé...
2021. máj. 7. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!