Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskakra a macskamenta...

Ha a macskakra a macskamenta "drogkent" hat akkor amitol az emberek is betepnek az a macskakra hogy hat?

Figyelt kérdés
Felre ertes ne essek nem akarok macskat bedrogozni csak olvasgattam a macska mentarol es felmerult bennem a kerdes hogy ha az drogkent hat rajuk akkor az "emberi" drog hogyan hat?

2021. máj. 8. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem hat rájuk drogként. Tehát nincs káros hatása, és nem vált alakít ki függőséget sem. Egyszerűen csak szeretik.
2021. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
"drogként" úgy hat, hogy egy feromonra hasonlít amit ők érzékelnek. Az emberi drog meg olyan súlyos mérgezést váltana ki, hogy valószínűleg belepusztulnának.
2021. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
2021. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy “drog” általánosságban...

Az pszichedelikumok, az ópiátok és az alkohol mind nagyon más hatással bír az emberekre.


Sok pszichedelikumra, például az LSD-re rá sem lehet szokni...

Ennek az az oka többek között, hogyha élsz vele, másnap semmi hatást már nem tud kiváltani belőled, csak 2-3 nap múlva.


De ha mondjuk a THC-ből indulunk ki, attól például a kutyák és macskák el is pusztulhatnak.

2021. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Az LSD-hez annyit, hogy pszichológiai függőséget okozhat. Ahogy mentális zavarokat, szorongást, paranoiát is.
2021. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

#5. Ez így van, de ez nagyon nagyon sok mindenre igaz, olyan dolgokra is aminek semmi köze a kábítószerekhez.


Illetve a paranoia kialakulását ugyan előmozdíthatja, de elég valószínű hogy akinknél LSD használat után jelentkezik, előbb vagy utóbb akkor is jelentkezett volna, hogyha soha nem él ilyen szerrel...


De ez az egyszerű marihuánára is igaz... Ott is megfigyelték, hogy előhozhatja a paranoiát vagy akár paranoid skizofréniát azoknál akik élnek vele.


Mindkettőre mondják és mondták már elég sokszor, hogy ezen pszichés betegségek gyógymódjául is szolgálhatnak egyszer... Én már nem tudom, az idő majd eldönti.


Viszont az tény, hogy az LSD már egyszeri használat után, IDEIGLENESEN, de megszűntetheti egy skizofrén beteg hallucinációit, de körülbelül csak egy trip erejéig.

2021. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
És a stimulánsokkal mi a helyzet? Állatokra nézve koko, meth, koffein, nikotin...
2021. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
17%

Én ismerek több kutyát akire folyton ráfújták a cannabis füstjét, és mára rászoktak. Sőt az én macskám is ilyen. Idővel megkedvelte, és ha megérzi a szagát jön, és addig nem hagy békén még rá nem fújok egy két slukkot. Érdekes állatok ezek. Már meg sem kell őket fogni, mert maguktól akarják a füvet.

A macskamentára az én macskám nincs ráállva, pedig van jópár bokor a területünkön. Sőt a környezetünkben élő macskák sem. De láttam már cicust habzó szájjal kifeküdni miután lelegelték a macska mentát. Talán ez állat függő.

A kemény drogokhoz nincs mit hozzá fűznöm. Sajnos én is súlyos drogfüggő vagyok, és egyszer majdnem belőttem a cicám dizájner droggal (4-mec). Már be is volt húzva a fecskendő, és gondoltam belövöm neki, ha teljesen nem is tudom intravénásan (mert ugye a cicusoknál nem látható a véna) még úgy is ki kellett volna hogy üsse. Persze jóval kisebb adagot akartam, de az utolsó pillanatban meggondoltam magam. Talán nem természetes hogy kemény drogok injektáljak a szeretett cicám testébe. Erre gondoltam. Így nem lőttem be. De azóta is foglalkoztat a kérdés engem is. Hogy mi lett volna, ha?

2021. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg meggyilkoltad volna.
2021. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
11%
> 9 Én is ettől tartottam, bár akkor így nem tudtam végig gondolni. Igazából csak azt akartam végre érezze jól magát, és ismerjen egy erősebb érzést is mint a fű. De aztán utána számoltam. Ha csak az 1:30-adát is lőttem volna be akkor is elég húzós lett volna. Én vagyok 70 kiló. Az egy gyengébb lövés lett volna (nekem). A 70:30=2.3. Tehát elméletben egy macska súlyú (2,3 kilós) állat hasonlóan érezte volna magát mint én. És még csak intravénásan se tudtam volna beadni. Súlyra leosztva, nekem volt már ennél sokkal komolyabb adag is amivel túladagoltam magam. Szóval szerintem simán túl élte volna. De attól tartok nem érezte volna magát jól. Pedig az lett volna a célom.
2021. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!