KezdƑoldal » Állatok » MacskĂĄk » Hogyan oldjam meg?đŸ˜±

Hogyan oldjam meg?đŸ˜±

Figyelt kérdés
Lesz egy kiscicĂĄm kĂ©t hĂ©t mĂșlva, de a szĂŒleim nem akarjĂĄk, hogy bent legyen a hĂĄzba. SzerintĂŒk bĂŒdös lenne tƑle Ă©s minden szƑrös lenne tƑle. Én viszont nem szeretnĂ©m, ha kint lenne az udvaron. KĂ©t hetes a cica egyĂ©bkĂ©nt. NĂ©gy hetesen hozzuk el. Ingyen cica.

2021. mĂĄj. 10. 01:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** vĂĄlasza:
90%
10 hetesnĂ©l fiatalabban nem lehet elvĂĄlasztani Ƒket az anyjuktĂłl, mert mĂ©g szĂŒksĂ©gĂŒk van rĂĄ az Ă©letben maradĂĄshoz.
2021. mĂĄj. 10. 02:59
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/32 anonim ***** vĂĄlasza:
95%
Úgyhogy elsƑ körben azt old meg, hogy tĂ­zhetesen hozzĂĄtok el, hogy ne szenvedjen szegĂ©ny ĂĄllat maradandĂł fejlƑdĂ©si Ă©s lelki sĂ©rĂŒlĂ©seket.
2021. mĂĄj. 10. 03:02
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/32 anonim ***** vĂĄlasza:
92%

NĂ©gy hetesen ne hozzĂĄtok el szerencsĂ©tlent, akkor mĂ©g bƑven szĂŒksĂ©ge van az anyjĂĄra!


A szĂŒleidnek rĂ©szben igazuk van, tĂ©nyleg minden szƑrös lesz, Ă©s elƑfordul, hogy bĂŒdös, fƑleg a kandĂșrok vizelete ivartalanĂ­tĂĄs elƑtt. Viszont ha mĂ©g tĂ©len, a legnagyobb hidegben se engedik meg, hogy bent legyen, akkor inkĂĄbb ne legyen cicĂĄtok.

2021. mĂĄj. 10. 04:59
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/32 anonim vĂĄlasza:
91%

4 hetesen nem lehet elhozni!

Aki odaadnĂĄ, egy ĂĄllatkĂ­nzĂł. De te is, ha elhozod.

2021. mĂĄj. 10. 05:14
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/32 anonim ***** vĂĄlasza:
30%
Biztos van valami ahol a dolgaitokat tartsĂĄtok pl fa, bicikli, ott bent tartsd de kĂ©szĂ­ts neki egy ĂĄgyat rakj bele melegĂ­tƑt, szalmĂĄt, Ă©s vigyĂĄz ne Ă©rje szĂ©l
2021. mĂĄj. 10. 06:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/32 anonim ***** vĂĄlasza:
89%
Jah és igen még ne hozd el.
2021. mĂĄj. 10. 06:06
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/32 anonim ***** vĂĄlasza:
69%
TehĂĄt te szĂŒleid tudta nĂ©lkĂŒl megĂ­gĂ©rted hogy elhozod a macskĂĄt, rĂĄadĂĄsul idƑ elƑtt. GratulĂĄlok, felelƑs ĂĄllattartĂł leszel.
2021. mĂĄj. 10. 06:06
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/32 anonim ***** vĂĄlasza:
97%
NĂ©gy hetesen enni is alig tud az anyja nĂ©lkĂŒl, akörĂŒl kezdenek el rĂĄszokni a szilĂĄrd tĂĄplĂĄlĂ©kra, de anyatejre is bƑven szĂŒksĂ©gĂŒk van. TörvĂ©ny szerint nyolc hetes korban lehet elhozni Ƒket, 12 hĂ©t az ajĂĄnlott. Egy olyan pici cicĂĄt egyĂ©bkĂ©nt is felelƑtlensĂ©g kicseszni az udvarra egyedĂŒl. Egy hĂ©t alatt meghalna.
2021. mĂĄj. 10. 06:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/32 Katona Dius ***** vĂĄlasza:
96%
Ahogy az elƑttem szĂłlĂłk mondtĂĄk, 4 hetesen mĂ©g nem lehet levĂĄlasztani Ƒket. Én egyszer jĂĄrtam Ășgy, mikor lefialt a cicĂĄm (mĂĄr ivartalanĂ­tva van), hogy egy hĂłnapig szoptatott, utĂĄna nem volt hajlandĂł. 2-3 hĂ©tig mĂ©g tejpĂłtlĂłztam, amikor is elkezdtek Ă©rdeklƑdni a konzerv kaja utĂĄn. De ha lehet, ne szakĂ­tsd el Ƒket ilyen korĂĄn.
2021. mĂĄj. 10. 06:46
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/32 Katona Dius ***** vĂĄlasza:
97%
MĂ©g annyit, hogy ennyi idƑs kisicica odakint tuti elpusztul. De a 8-10 hetes is.
2021. mĂĄj. 10. 06:47
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3 4

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!