Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kölyök Sziámi macskát honnan...

Kölyök Sziámi macskát honnan tudok venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy Sziámi macskát szeretnénk venni de nem tudjuk hogy hol lehetne. Olyan helyet keresünk ami megbízható.

2021. máj. 11. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Remelem tudod, hogy a sziami egy igazi egyeniseg,es mellesleg elegge hangos fajta. Ha nem az van amit o akar, akkor siman tul ordit :)
2021. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom milyen a Sziámi, át is fontoltuk hogy akarunke és biztos hogy akarunk :)
2021. máj. 11. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

[link]

Őt tudom ajánlani nagyon jó szívvel.

2021. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Tenyésztő (aki nem ad törzskönyvet mert "sokkal drágább lenne" (egy törzskönyv kiváltása azt hiszem 6, de maximum 8 ezer forint, ő nem azt spórolja meg, hanem az egészségügyi szűréseket) az szaporító), vagy menhely, fajtamentés.

Itt van pl egy tenyésztős csoport, érdeklődhetsz mikor születnek kicsik.

[link]

2021. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
4-es: kicsit tévedsz, a törzskönyv ára 3000 Ft körül van.😅 De a többi szavaddal teljes mértékben egyetértek.
2021. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Macskáknál lehet, de csak a kutyákat tudtam, nekem csak az van sajnos, de azt hittem ugyanannyiba kerül, hiszen a papírmunka se kevesebb. Köszi a javítást.
2021. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

3, ez a csaj megbízható? Munchkin babák miatt már többször belefutottam az oldalába, de nekem olyan fura, munchkin babák, minuet, orientál, ezek szerint sziámi, korábban maine coonokat is láttam nála...

Nem akarok rosszat mondani, mert tényleg nem ismerem, de nehezen tudom elképzelni, hogy ennyi fajtával tud tényleg felelősségteljes tenyésztőként foglalkozni.

2021. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es: személyesen is ismerem, ismerősömnek van cicája tőle, és meg van ő is elégedve Zsófi "munkájával". :)

Nekem is furcsa volt eleinte, de engem személyesen meggyőzött, a barátnőm pedig egy másik bizonyíték.

2021. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8, Köszi a választ. :) A lepontozókat meg csókoltatom!
2021. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
3-as: köszönöm, sokat segítettél
2021. máj. 11. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!