Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskaszőr felszedésére...

A macskaszőr felszedésére tényleg alkalmas az alábbi termék? (leírásban)

Figyelt kérdés

Nem szeretnék feleslegesen kiadni rá ennyit, hátha többen is használtátok és bevált.


[link]



2021. máj. 11. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Én sima hengert használok, párszáz forintért megveszem és ha elhasználódik rajta a ragasztó, akkor letépem.


Felesleges ennyi pénzt kiadni szerintem egy olyasvalamire, ami ugyan annyit tud mint az, amit ennek az árnak a töredékéért meg lehet venni.


Plusz nálam azèrt is értelmetlen, mert heti 1x kiporszívózok.

2021. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a tapadós henger semmit nem ér. Mi is porszívózunk.
2021. máj. 12. 12:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Én furminator fésűt használok, az nagyon nagyon jó. Ha ebből indulok ki, hogy ennek a márkának egy másik terméke bevált akkor lehet ez a cucc is jó. Engem is érdekelne van e valakinek tapasztalata, megtetszett :D
2021. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is megtetszett, néztem sok videót róla, tesztvideókat is és mindegyiken nagyon jónak tűnik, de túl drága ahhoz, hogy kísérletezzel vele. :D
2021. máj. 14. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:
3as vagyok, ahogy magamat ismerem meg fogom venni xD Ha kibírsz még 1-2 hetet, és ha nem érkezik több válasz, megírom milyen :)
2021. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kibírok persze. :)
2021. máj. 15. 07:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! 3-as 5-ös vagyok, nem felejtettelek el, de nem sikerült eddig vennem, itt ami közel van fressnapf nem kap, pedig volt nekik, egy másikban is néztem és ott sem volt. Állítólag vitték mint a cukrot, rajta vagyok az ügyön :)

Te vettél azóta?

2021. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha ennyire vitték akkor tényleg jó lehet. Vagy csak mindenkit meggyőztek a videók, ami az én érdeklődésemet is felkeltette.


Nem, nem vettem. De majd megnézem én is, hogy van-e egyáltalán.

2021. jún. 3. 17:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Sikerült! :D Nos, nem mondom hogy megoldotta az életem, de összeszedi a szőrt, kell vele dolgozni hogy mindent felszedjen, nem olyan mint a videókban. Oldal irányban meg fel le összevissza is mozgattam a különböző anyagokon, egy szövet kabátomról nagyon könnyen leszedett mindent, a kanapén levő matracról már kevésbé könnyen. Az biztos hogy sokkal jobb mint a ragacsos henger, elég sok szőr belefér, szóval nem kell minden második mozdulat után kiüríteni, így ez kényelmes.

Nem bántam meg hogy megvettem, de nem annyira elképesztően hűdehajjde extra jó mint ahogy bemutatják.

Még próbálom majd használni más felületeken is, csak így nyárra a legtöbb dolgot leporszívóztam és elraktam már. Plusz a macskák is letudták a szőrzésüket.

Így összeségében azt mondanám neked hogy az alapján amit írtam ha gondolod vedd meg, mert jó, de ha megvan egy bevált módszer ami nem olyan fárasztó akkor fölösleges is lehet egy ilyen kütyü ennyi pénzért.

2021. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!