Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert harap a macskam amikor...

Miert harap a macskam amikor simogatom?

Figyelt kérdés
Nem agressziobol, inkabb ilyen jatekos(?), gyenge harapas, de ha otthagynam neki, akkor csamcsogna az ujjamon. Tehat nem ilyen jelzeserteku harapas, hogy hagyjam mar, inkabb olyan, mintha kajanak hinne az ujjaim.
2021. máj. 11. 23:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Csak játszik. Szokott az enyém is, de én engedem neki hiszen csak játszani szeretne. :)
2021. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
3%

Persze, az én sípcsontomon még karmot is élesíthet...

Fura, az enyém tud ugy játszani, hogy nem (engedem) harapdál.

Te nem vagy macsak, veled nem úgy kell játszania, mint ahogyan te sem úgy játszol vele, mint egy emberrel.

Nem nagy dolgok ezek, de nem kell hagyni, hogy harapjon, karmoljon.

2021. máj. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2 Ja, az meg a masik, hogy a karmait rendszeresen terdemen elezne, amikor felhuzott terdekkel ulnek a kanapen.

Ezek szerint nem fogja fel, hogy

1.) nem vagyok kaja

2.) nem vagyok jatek

3.) nem vagyok kaparofa

:D

2021. máj. 12. 00:01
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

1. Játszik.

2. Rossz helyen vakarod.

2021. máj. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Csak játszik. Enyém úgy szokta, hogy megharap, aztán meg megnyalogatja azt a helyet, ahol megharapott :3.
2021. máj. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Persze, csak játszik, utána majd megnyalogatja így van ez... főleg macska-macska felállásban, macska-ember felállásban azért mégsem.

Ahogy a kutya sem harapdáljon.

Mind a 2 jószág megtudja tanulni, ha tanítják.

És lám nem lesznek karmolások, se harapás nyomok az emberen.

De aki ezt szereri, akár BBQ szósszal is bekenheti az újjait, tenyerét, talán így jobban ízlik a kis macseknak ^^


De ahogy látom sok BBQ-s van itt :D


Kérdező, süsögj rá, vagy csapd fejbe egy kicsit (ahogy a macska társai is szokták fújni egymást, vagy egymásba harapnak-karmolnak ha nem tetszik vlmi) és akkor megjegyzi, hogy nem kéne.


Nekem a haját, a farkát, a lábait, mindenhol hagyja magát nyúzni, egyáltalán nem karmol vagy harap.

Ha te is ezt akarod, csak ennyit tégy. ;)


Mű egeret, vagy bármi macska játékot harapgálhat amivel éppen játszol vele, de téged ne.

Kb ennyi.

Nem csak az a játék, ha harapgálhat téged, harapgálja a tesóit...

2021. máj. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó: De ezek nem olyan harapások, amik nyomot hagynak... Nem is fájnak, sőt én élvezem is, ha azt csinálja velem, kellemes érzés.

Ráadásul nem akkor csinálja, amikor rossz helyen simogatom meg, hanem akkor, amikor nagyon élvezi a simogatást. Tisztán látszik rajta, hogy csak szeretetből csinálja.

2021. máj. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%

Nem mondtam, hogy milyen harapdálás, de nekem egyik sem kell, sem ilyen sem olyan.

Meg én amúgy sem szeretem.

Ha a kérdező sem akar belőle, akkor a recept már le van írva ;D

Annak meg örülök, hogy neked tetszik.

2021. máj. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Az én macskám is ezt csinálta. Véletlen jött a megoldás: szeretem a hegyes zöld paprikát, ahogy vágtam csípős lett a kezem pedig meg is mostam. Azt nagyon nem szerette.
2021. máj. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igazabol nem zavaro, nem okoz kart, csak nem ertettem a miertet.
2021. máj. 12. 01:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!