Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen bolhairto/üzö van még?

Milyen bolhairto/üzö van még?

Figyelt kérdés

a cicám kinti-benti cica és van rajta bolhanyakörv és mégis bolhás...fürdetem rendszeresen bolhairtos samponnal meg szorom ilyen porral is de ezek sem használnak...két hete vettem rá frontline combot de ma mikor felvettem megin ott szaladt benne egy bolha:S

mit lehet még vele kezdeni ezek után?


2010. aug. 23. 22:49
 1/7 Harrr ***** válasza:
A kosarát/dobozát/fekhelyét is kitisztítottad? Azt se felejtsd el.
2010. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem felejtettem el... télleg én már mindent megprobáltam amit jozan paraszti ésszel ki lehet találni és mégis bolhás....már azon gondolkozok h "megszabadulok töle" mer van egy kisöcsém is aki 6 éves
2010. aug. 23. 22:58
 3/7 Harrr ***** válasza:
Akkor ötletem sincs. Napalm, vagy termit kinyírná a kis mocskokat, de a macskának nem tenne jót :(
2010. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

NNemárrrr!

Az enyémmel ugyanez volt. Amágy az én állatdokim azt mondta, a Frontile-ra immunissá vált a legtöbb bolha, mivel 20 éve nem változtattak az összetételén. Próbáld meg az Advantage-t. Vagy van a Biokill(?) azt is dícsérik. De előtte fürdesd meg megint jó alaposan neostomosan-os vízben. Ezt lehet fújni is, ami azért jó, mert mindent befújhatsz vele, ahol a macska járt. Tök olcsó, és nagyon hatásos.

2010. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az utolsonak
2010. aug. 23. 23:11
 6/7 anonim válasza:
bolhanyakörv, sampon por semmit nem ér a legjobb a csepegtető amit a tarkójára kell csepegtetni, 100%ban kinyírja a bolhákat és védelmet nyújt pár hónapig..3000FT körül mozog, de ez HATÁSOS...
2010. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen abbol is kiprobáltam 2 félét az egyik a frontline volt...szart sem értek de az elötted iro tanácsát megfogadom és egy másik márkát fogok kiprobálni meg ma beszereztem azt a sprayt is
2010. aug. 24. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!