Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Olyan menhelyet, állatvédő...

Olyan menhelyet, állatvédő szervezetet keresek, akik foglalkoznak cicákkal. Hol vannak ilyenek Nyíregyháza, Mátészalka, Kisvárda környékén?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy hosszú szőrű cicát örökbe fogadni, elsősorban felnőttet, de végső esetben kiscicának is örülnék. Esetleg tenyésztők elérhetősége is érdekelne szintén a megyében. Hirdetési oldalakat, Facebook csoportokat már nézegettem.

2021. máj. 18. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nyíregyházán van az Állatbarát Alapítvány Csatorna utca 2.
2021. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Oke, hogy hosszuszoru,nade ha tenyeszto elerhetosege is erdekel, akkor pontositani kene a fajtan. Viszont akkor sem biztos, hogy lesz a kozelben tenyeszto, mert nem teremnek csak ugy minden sarkon :D
2021. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fajta mindegy, ha fontos lenne nyilván írtam volna.
2021. máj. 19. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Latom, hogy irtad az orokbefogadast, csak akkor mire keresel tenyesztot is? Ez a resze nem tiszta, de ha teheted, akkor inkabb fogadj orokbe :)
2021. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Látom a szövegértelmezés épp annyira nem megy, mint az ékezetek használata. A kérdés második részében van egy olyan szó, hogy "esetleg". Nagyon unatkozhatsz, hogy segíteni nem tudsz, csak kötekedsz... Örökbefogadnék, ha lenne örökbefogadható hosszúszőrű cica. De mivel nem igazán van ilyen cica a megyében, messzebb meg nem tudok elmenni érte, ezért gondolkodok kiscicában is.
2021. máj. 20. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Senki nem kotekedik, ekezetek meg nem hasznalok,remelem ez nem trauma neked 😘

Csak annyit probaltam volna kideriteni, hogy milyen fajta, mert tenyesztot tudnek ajanlani, de mindegy :)

2021. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem, legfeljebb neked trauma, mert elég sokat elárul rólad... ha tudtál volna tenyésztőt, akkor már leírtad volna, ahelyett hogy csak a levegőt rontod itt...
2021. máj. 20. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!