Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám január óra vírusos...

A macskám január óra vírusos beteg, a 4.antibiotikumot szedi be, de még mindig nem gyógyult meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Köhög, folyik az orra, prüszköl, ráadásul van egy kis cicája, akinek meg a jobb szeme van begyulladva. 3 szemcseppel is kell cseppenteni a szemébe.

2021. máj. 19. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltak már mindketten orvosnal?
2021. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg másik dokival!
2021. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. Nem, én írtam fel az antibiotikumokat...persze hogy voltak. Szinte hetente megyek...
2021. máj. 19. 10:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vírus ellen antivirális szer kell, az antibiotikum nyilván nem tud vele semmit csinálni, max újabb fertőzéseket megelőzni.
2021. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Fiv/felv tesztje volt-e a cicának? Az immungyengeség indokolná a folyamatos betegséget.

A kiscica is simán örökölhette, ha erről van szó - ezért is nem szaporítunk felelőtlenül.


Ha nem volt teszt, legközelebbi orvoslátogatásnál kérj mindenképp!

2021. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha embernél nem hat az antibiotikum vírusra, akkor majd a macskáknál fog?

Kérdező! Abban a pillanatban, ahogy vírusra antibacit írt fel a doki, ott kellett volna hagynod és másikat keresni!

2021. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy nézesd meg másik orvossal. Nálunk a 3. dokinak sikerült megállapítani, hogy mi a baja a cicának.
2021. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg van állapítva. Vírusfertőzés. Nem volt fiv/felv tesztje. Kóbor macska amúgy, csak amint megszült, befogadtam addig,amíg fel nem épülnek.
2021. máj. 19. 11:03
 9/9 A kérdező kommentje:
*óta
2021. máj. 19. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!