Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica a szobába (?)

Cica a szobába (?)

Figyelt kérdés

Jelenleg a 2 cicánk ha nem vagyunk otthon nem mehetnek be a hálóba és a nappaliba. Szóval ilyenkor a szabad tér nekik a konyha (nagy) + folyosó + van még egy szoba amibe az ő 'cuccaik' vannak.

(Ha otthon vagyunk jöhetnek bárhova)

Szeretném ha ilyenkor a hálóba is bemehetnének mert ott szeretnek lenni a legjobban, de 2 ok miatt nem mehettek eddig sem de kíváncsi vagyok van-e ezekre valami tippetek, nektek mi vált be vagy pedig reménytelen :D (csak a hálóról van szó, a nappaliba semmiképp sem akarom olyankor a kanapé miatt)

Az egyik ok hogy félek hogy a nagy játékban, rohangálásban ledöntenék a tv-t,a mellette lévő díszeket vagy megrágnák a kábelét. (kábel rágásra még nem volt példa, dísz ledöntésre igen, de félek hogy egyszer a tv is repülne :( )

A másik ok pedig hogy mostanában néha eszébe jut az egyik cicának hogy a tv-s komódról felugrik az ajtó tetejére.. nahát ott persze billeg a tetején, alig tud lejönni, volt már hogy elvétette az ugrást és megkarmolta az ajtót .. és ha ezt épp nem látjuk akkor valószínű teljesen szétkarmolja.

Van megoldás szerintetek vagy ez jobb ha így is marad?



2021. máj. 19. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Én nem csak az ajtót félteném hanem a cicát is. Simán össze tudja törni magát ha nem jól ugrik.


Mellesleg szerintem tegyél nekik ki kaparófát

Meg cicajátékot

Nagyon szeretik őket :)

2021. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, az a másik fele hogy pl valami eltörik és ő meg belelép akkor még neki is baja lesz.

Van kaparófájuk és rengeteg játékuk, nagyon szeretik őket de azért kell nekik a rosszalkodás :D

2021. máj. 19. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
A tv-t mi rogzitettuk a butorhoz (falhoz is lehet), igy ledonteni nem nagyon tudjak.
2021. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem akkor kezd majd kivinni őket sétálni

A hámot kezd el szoktatni :)


Ha sétálnak, kint játszanak akkor nagyon nyugisak tudnak majd lenni a lakásban

2021. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Nekem az egyik macsekom 7, a másik 8 éves. Még az elején bejöhettek a hálóba, de olyan szinten képtelenek viselkedni, hogy kitiltottuk onnan őket. Elég nagy a ház, vannak bútorok, játékok, kaparófák, nem hiszem, hogy pont a háló hiányzik nekik.


Nekem azt csinálták, hogy berohantak az ágy alá és vagy a szőnyeget kaparták vagy a méregdrága matracot alulról. A tv a falra van rögzítve, de akkor a madzag irritálta őket vagy épp a gyertyákat akarták megrágni. Szóval nem erőlködtem, száműztem őket. :D

2021. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Naná, hogy legyenek bent.

Az enyémek a szekrényre ugranak, de a tv bent van a fal kellett így nincs gond. :)

2021. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!