Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen a személyisége vagy...

Ilyen a személyisége vagy csak kicsi még?

Figyelt kérdés
Kölyök kandúrunk állandóan az ölünkben van. Jön, felugrik és kényelembe helyezi magát. Nekünk ez nem gond, sőt örülünk neki. Kíváncsi lennék ez csak amiatt lehet, mert keres egy “mamapótlékot” akihez tud bújni, vagy alapból ilyen a személyisége és később is ilyen marad? Brit rövidszőrű cicus. Dorombolni viszont még nem dorombolt nekünk. Szereti ha simizzük, keresi a társaságunkat bújásra, játékra ahogy fentebb is írtam de nem dorombol. Ez így is marad vagy változhat?
2021. máj. 19. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is brit rögidszőrűm van (keverve házi macskával), egyfolytába hempereg a földön,bújik,játszik. Már 1 éves cica. Szerintem ilyen fog maradni a tied is.

Olyan gyapjas a szőrük, imádom ❤️

Sok boldogságot a cicával,ne aggódj emiatt 🙃🥰

2021. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Kerdezd meg a tenyesztot.
2021. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
1es vagyok, miért pontoztatok le? 🧐
2021. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat főleg neked #1😊 igen, imádom hogy pihepuha plüss bundijuk van! Neked is boldog cicás éveket kívánok!😻
2021. máj. 19. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a személyisége ilyen, de ahogy öregszik, ez változhat egy kicsit. Nem törvényszerű.


Nekem kicsinek nem volt bújós, de nagyon játékos igen, aztán ahogy idősödött és lelassult, egyre többször jött ölbe hogy valaki simogassa. Most (7 éves múlt), már kifejezetten ölbe-macska, de kölyöknek tényleg más volt még. Persze akkor is lehetett simogatni, de a világ felfedezése izgisebb volt.

2021. máj. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!