Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van, akinek bevàllt az alomsza...

Van, akinek bevàllt az alomszagtalanító/illatosító?

Figyelt kérdés

Ezt a fajtát vettem:

[link]


A flakonban nagyon finom illata van, amikor ràszórom az

a tiszta alomra még lehet érezni, aztàn pàr percre rá màr semmi..:/

Elég csalódott vagyok, mert nem is volt túl olcsó, meg bíztam benne, mert sokat szenvedek az alommal, hogy ne legyen büdös, szinte azonnal.

A cicàm idős, vesebeteg, sokat pisil, ezért sűrűn mosom, cserélem az almot, de màr 2-3 pisitől nagyon büdös tud lenni..:( Lidl-s almot használunk, ami tudom, hogy nem a legjobb, sőt, az egyik legolcsóbb, de sokkal dràgàbbat nem engedhetek meg magamnak. Nem tudom, mert régen mintha jobb lett volna, nem tudom, hogy vàltoztattak-e rajta valamit.. Az a baj, hogy ebben a pisi nem csomósodik. :/

Köszönöm előre is!


2021. máj. 23. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Aldis alom nem büdös egyáltalán, és az is olcsó. Nekünk ketten használják, kicsi koruk óta, egyikük már veseelégtelen. Igaz ők ivartalanított cicák. Tök jól csomósodik, a pisis gömb teljesen összeáll és egyben lehet kidobni, soha nincs büdös!
2021. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
első vagyok, Aldis 10 kg, talán 900Ft
2021. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, használtuk az aldisat is, régebben, de akkor lehet megpróbálom azt újra! Megkérdezhetem, Ti milyen vastagon töltitek az alomtàlcàba?

Ő is ivartalan.

2021. máj. 23. 23:18
 4/12 anonim ***** válasza:

En a szilika almot tudom ajanlani. Igaz, hogy draga, de tenyleg eleg 2-3 hetente cserelni (1 db atlagos macska eseteben). Tehat osszessegeben nem biztos, hogy annyival tobbe kerul, mert kevesebb kell belole. Ez nem csomosodik, hanem magaba szivja a szagokat es megtartja. Nekem minden mas budos volt, ezt csak a vege fele erzem, amikor mar tenyleg cserelni kell.

Illatositobol nekem a Premieres gyongyok valtak be, illetve a Fressnapf sajat markas por jellegu se rossz.

2021. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

7-8 cm vastagon.

Nem számoltam még, de kb. 1 csomag kell 1 hónapra két cinivel számolva.

2021. máj. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat! :)
2021. máj. 23. 23:57
 7/12 A kérdező kommentje:

Egyébként, màr én is gondoltam a szilikàtosra is, így, hogy ritkábban kell cserélni, lehet tényleg megéri.

Melyiket használod, megkérdezhetem?

2021. máj. 24. 00:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem valt be semmilyen illatositott alom, a macska inkabb melle pisilt,mint bele.

Mi is aldis almot hasznalunk, , csak ezt fogadta el, semmi mast. Macska wc nekunk bejott, emelle nincs szukseg semmi illatositott cuccra.

2021. máj. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Biokat's Deo Pearlt használunk, babapúderest, szintén Aldis alom mellé. Nekünk bevált. Egy idő után nyilván elillan az illata, én rátöltésnél utánszórom, de a macskákat se zavarja, meg az alom is lassabban büdül be.


Szilikátos almot vesegondos pisigondos cica mellé nem vennék, ugyanis abból a pisit nem lehet kiszedni, csak átforgatni, és ha nem cseréled időben, tocsogni fog.


Nekünk ez volt a másik, ami bevált, alapból illatosított:

[link]

Cicák is szerették, csak "picit" drágább az aldishoz képest. :D Egy időben úgy is használtam, hogy kevertem a két almot, és akkor ez volt kvázi az illatosító.

2021. máj. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aldis almot használjuk, illatósítot nem. Két MC-nek napi szinten takarítva rendben van ez az alom. 4-et szoktam venni egy hónapban 3 beleöntök, elosztva... ugye 2db tálca van XXL-es. A 4. csomagot utántöltésre szoktam használni. A hónap végén alapossan el van mosva minden és jöhet az újratöltés.
2021. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!