Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik?

Miért nem eszik?

Figyelt kérdés

Van egy befogadott macskánk.Anyamacska,lettek kiscicai úgy 1.5 hónapja.Tegnapig jó étvágya volt.Ma már délelőtt gyanúsnak tűnt,de azt gondoltam tegnap este túl sokat evett azért nem eszik olyan lelkesen mint máskor.Este viszont már hagyta hogy megegye előle a másik macska a kaját és olyan elülős lett, szomorú, bágyadt a kolykokkel se úgy foglalkozik.

Holnap felkeresem vele az orvost ha nem javul a helyzet.

Olyan mintha fájna valamilye.

Lehet addig valamivel segíteni neki?Ha viszem orvoshoz a kismacskakat is vigyem?



2021. máj. 26. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beteg lesz mert nálunk is mindig ez a jele.

Próbáld meg fecskendőből itatna addig, ha nem inna.

Ha nem tudnak szopni a kicsik azoknak is célszerű megoldást találni.

2021. máj. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hello,hogy van a cicuska?
2021. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia.Sajnos nem jól, ha holnapig nem tudom rávenni, hogy egyen akkor nem sok esélye van a túlélésre.
2021. máj. 27. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki pasztát . Az növeli az étvágyat
2021. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Ugye nem mondod, hogy azóta sem vitted el állatorvoshoz?
2021. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kapott étvágynövelőt, de nem segít neki/rajta.Sajnos.


5.Miért ne vittem volna orvoshoz? Írtam a kérdésbe is hogy elviszem.És mivel reggel se volt jobban elvittem.Ettől még ugyanaz a helyzet.Hiába nagyon jó az állatorvosunk,most nem tud segíteni és a macska immunrendszerén múlna minden.Az meg most valahogy nem jól dolgozik.

2021. máj. 27. 23:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!