Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lenne a helyes döntés? Van...

Mi lenne a helyes döntés? Van egy nem tudom mennyire beteg macskám. Rábízzam családtagra, hogy elvigye orvoshoz holnap?

Figyelt kérdés

Úgy volt, ma megyek túrázni. Viszont mivel ma akartam vinni a macskám orvoshoz átraktam holnapra. Csak az orvos közölte, hogy holnap ér rá.

Most tegyem át a túrát jövő hétre vagy amikor napos idő lesz? Vagy bízzam rá családtagra, hogy vigye el a macskát az orvoshoz? Igazából kicsit lelkiismereti gond lenne nekem, ha nem lennék ott az orvosnál. Viszont sokkal többet akkor sem tud csinálni, ha ott vagyok.


A macska amúgy kicsit furán vesz levegőt és, ha fekszik folyik a nyála. Igaz előtte mindig gyúr hiába lesz 5 éves mindig mindent gyúr. És olyankor is szoktak nyálazni a macskák. Plusz engem is mindig nyalna. Kicsit mintha megmaradt volna kismacskának ilyen téren. Enni inni szokott. Viszont kicsit lehangolt és a fenti dolog is betegségre utalhat.


Ki mit tenne a helyemben? Az nem kérdés, hogy legkésőbb holnap délelőtt orvoshoz jut.


2021. máj. 26. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tedd át a túrát és vidd te a dokihoz.
2021. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2021. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!