Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lesz így a cicàmmal,nem...

Mi lesz így a cicàmmal,nem fog tudni begyógyúlni soha a sebe? : ((

Figyelt kérdés

Ezek az előzmények:


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__11158459-va..


Közben az történt, hogy tegnap megint bent volt egy újabb napot,amikor rajta volt a hám, akkor ott nem tudta kaparni, kenem neki phanthenollal is meg körömvirággal, ma a szép idő miatt is,meg mert nem bírja jól bent, kiengedtem ,meg ha rajta van a hàm, akkor ugye ki nem engedhetem, meg úgy szellőzni sem tud, és màr nem is az a baj, hogy kicsit nagyobb a terület, ahol kikaparta a szőrt, mert szedi ki, ahogy kaparja, hanem hogy megint picit megsértette, a kaparàssal (most nem a sebnek a helyén, hanem alatt a körmével kapott bele...:( Amúgy a seb màr begyógyúlt, még nagyon picit rózsaszínes ott. Mi lesz így, sosem fog tudni begyógyulni mert újra, és újra bele fog kapni, el fog fertőződni...:( Adok neki sörélesztőt is, hogy belülről, tàplálja, hogy előbb nőljön ki a szőre, de hàt ez ilyen hamar nem fog..

Előre is köszönöm!


2021. máj. 26. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Állatorvos mit mond rá?
2021. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hàt ő azt mondta, még akkor, amikor vérzett neki szombaton, hogy kenjem neki körömvirággal, meg én mondtam neki, hogy van tetràn kenőcs is, azt mondta akkor azt próbáljam meg, szerintem az húzhatta le szépen a gyulladàst/pirossàgot, meg azt is mondta, hogyha nagyobb lesz a seb, vagy gennyes, akkor vigyem be őt, és kell kapnia antibiotikumot. De igazából, a seb begyógyúlt, szerencsére, csak ez aggaszt, hogy vakarja meg hogy nagyobb a folt. Elviszem a dokihoz,nem tudom, ő mit mond majd.
2021. máj. 26. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Nyugi, ha rózsaszín, akkor határozottan javult. Nem lesz könnyű menet, de haladtok. Lehet, hogy butaság, de én a helyedben azt próbálnám meg, hogy a karma legesleghegyét egy picit lekerekíteni valami nagyon finom szemcsés körömreszelővel, ha hagyja. Akkor nem lenne annyira éles/hegyes, hogy felsértse nagyon
2021. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 4-es választ! :) Képzeld, ezt màr pont megcsináltam..:D Most úgy néz ki, hogy nem sérti fel,-amennyire messziről engedi magát megfigyelni-, viszont, egyre nagyobb a folt...:( Nem értem, miért jön ott ki ennyi szőre...:/
2021. máj. 26. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha másik dokihoz vinnéd, ahol több vizsgálatot csinálnak?
2021. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Miért törölték azt hogy meg fog halni? Csak az igazat irtam.
2021. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!