Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig tart az "elfosodási"...

Meddig tart az "elfosodási" időszak?

Figyelt kérdés

Én nevelem a kicsit. Őt kilökte az anyukája valamiért..

Az a lényeg hogy sokszor van fogdosva

Velem alszik (mászkál, nem szeretném emiatt magára hagyni mert nagyon féltem) etetéskor is meg kell fognom, kakiltatás-pisilteték közben is.

Meddig kell tartanom ettől az elfosodástól?

Próbálom nem annyira fogdosni és vigyázni a hasára.

4 hetesek vagyunk már, növekszünk normálisan.


2021. máj. 26. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Mi az az elfosodás? Ilyenről még sosem hallottam, pedig 30 éve vannak macskáink, nem egy almot felneveltünk már.
2021. máj. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom a kérdés arra irányul, mikor a gyerekeknek azt mondják, hogy "ne fogdosd a macskát, mert fostos lesz". Szerintem azt csak azért szokták mondani mert a gyerekek hajlamosak tényleg egész nap nyúzni a kismacskákat, és ezt arra találták ki hogy csóriknak legyen egy kis nyugalmuk.

De kíváncsian várom a válaszokat, lehet hogy mégis van valami alapja.

2021. máj. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Hasmenése simán lehet a kiscicának, amikor a tápszerről rendes tápra állítod át (főleg, ha nedveset is akarsz neki bevezetni), de ez normális.


Amire te gondolsz, az tényleg az, amit a második írt, plusz egy kisgyerek, aki még nem annyira óvatos, egy újszülött cicát simán összenyomhat. Ez nem betegség. Négy hetesen meg már nem kell ettől félned. ;)

2021. máj. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Náluk azért voltak fostosak a kölykök, mert állandóan tejet kaptak. Nagymamámnál falun az volt a szokás évtizedek óta és hiába próbáltam Meg győzni, hogy nem jó nekik ez nála így rögzült.
2021. máj. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Én is először kamunak gondoltam

De azért jobb volt félni mint megijedni

2021. máj. 27. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!